Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Legális átszúratni egy gyerek...

Legális átszúratni egy gyerek fülét?

Figyelt kérdés

jún. 11. 15:39
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
53%
Én biztosan nem szúratnám át a gyerekem fülét addig, ameddig nem lenne rá igénye. Viszont ha azt szeretné, meg sem tiltanám neki.
jún. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
64%

18 éves koráig tulajdonképp a gyerek a szülő tulajdona, és azt csinál vele, amit akar, amíg az nem veszélyezteti a normális testi és szellemi fejlődését.


Legyen szó vallásos agymosásokról, minden megtiltásáról, versenyekre kényszerítéstől, stb. Amíg nem hagyja éhen halni, és járatja iskolába, bármit tehet.



Az meg hogy kinek mi a véleménye arról, mikor a gyerek helyett a szülő dönt nem fekete-fehér. Én pl ritkán hordok fülbevalót, hiába, hogy ott a lyuk, de szeretnék helix piercinget. Viszont azt hogy nem aludhatok azon az oldalamon talán egy évig sem, nem engedhetem meg magamnak a horkoló párom mellett. Jobb lett volna, ha az is az alap fülbevalóhoz tartozik, s ki legyen már szuratva babakoromban. Jóval kevesebb bajom lett volna vele (kb 0).

jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
46%

A fülbevaló és a tetoválás a tökéletes példa a hagyományos gondolkodás buktatóira.


Mindkettő maradandó, egyik viszont teljesen elfogadott, pedig nem az alany akarja, a másik meg alig, pedig azt gyereknek nem is csinálnak...



A tegnapi szavazás amúgy hogy áll? Csak mert tegnap néztem a szavazat számokat, és a jobboldali szavazatok voltak többségben egész Európában (látszik, hogy el van öregedve a társadalom...). Szóval ez valószínűleg maximum csak rosszabb lesz egypár évtizedig, míg az a generáció ki nem hal, amelyik ezt helyesli.

jún. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
44%

Jó nektek, hogy ráértek ilyen hülyeségeken töprengeni. Nekem is kiszúrták még a kórházban baba koromban (mint akkor minden kislánynak, mert én már olyan öreg vagyok.)

Sok mindenért utáltam anyámat, de ezért biztos nem. Azóta is ott a lyuk, fülbevalót szökőévente 1x rakok bele, de senkit nem zavar, hogy "lyukas", nem is tudják, mivel rajtatok kívül senkit nem érdekel.

Amúgy nem egyenlő a későbbi lyukasztással. Kamasz koromban volt idő, amikor mániám lett, hogy nekem sok lyuk kell. Nem fáj kevésbé, mint babaként, cserébe lassabban gyógyul és az összes beforrt már.

jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Ha szerinted hülyeség azzal foglalkozni, hogy egyesek örökre megmaradó lyukat ütnek a gyerekük testrészébe, anélkül hogy beleegyezne, akkor nem tudom nálad mi az, ami megüti a szintet... Elszomorító..
jún. 11. 16:29
 26/37 Négyszögletű Kerék válasza:
19%
Legális. Magamutogató prolik körében még mindig szokás.
jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
44%

24


Akkor is ez lenne a véleményed, ha mondjuk genitális piercingről lenne szó, nem pedig a sima fül piercingről?



Amúgy kicsit fordítva ülsz a lovon. Nem az a fontos, hogy "de senkit nem zavar, hogy "lyukas", nem is tudják, mivel rajtatok kívül senkit nem érdekel", az a fontos, hogy akin van, azt zavarja-e.

jún. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
70%

#25!Mint írtam, nekem is van és konkrétan semmi, azaz SEMMI hátrányom nem volt belőle SOHA. Konkrétan miért kéne, hogy megüsse a szintet?🤦🏽‍♀️

#27! Erre térjünk vissza akkor ha genetális piercingről lesz szó.

Mint írtam, rajtam van és engem se zavar. Nem is ismertem senkit, akit zavart és most se találnál egy olyan gyereket se, akit zavar. Csak felnőttként lesz ilyen k.rva nagy öntudatod, amikor már átmosták az agyad ezzel az ostoba szöveggel, hogy hú, b+, mit tettek a TE testeddel? Elárulom, ezen kívül rengeteg mindent. Még a p.nádat is megmosták, amikor gyerek voltál, nem kérték a beleegyezésed. Szaladj és jelentsd fel a szüleidet😉

#24

jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
79%

Az miert legalis, hogy vallasi alapon csonkoljak a fiuk peniszet Magyarorszagon is.


Az elobor eltavolitasa meg sebeszi alapon is borzalmas csonkolas

jún. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
52%

#27 Akin van és zavarja az hülye.

Anyámék jó döntése volt, hogy pár hetesen kifúratták a fülemet. A húgomnál nem tették meg, neki később lett fülbevalója amikor már ő maga akarta. Soha az életben nem volt ugyanolyan. Nekem gond soha nem volt a fülemmel, a húgomnak állandóan lennie kell benne fülbevalónak, hogy ne nőjön össze. Én soha nem voltam semmire allergiás, hordhattam bármilyen bizsut, a húgom nem tehet akármit a fülébe, holott sehol máshol nincs fémallergiája csak itt.

Ebben a kérdésben találkoztam először olyannal aki azt állítja, hogy zavarja a kilukasztott füle, holott 50 éves elmúltam. Ezzel szemben rengeteg olyan nővel találkoztam akik bánják, hoyg nem korábban lett kifúratva a fülük. Fiúknak is gyakran csinálják a szülők és ott is scak annyi történik, hogy ha már nem akar füllbevalót hordani felnőtt korában akkor kiveszi a füléből és ennyi.

Ez pont olyan baromság, mint a szexualitása valakinek. Senkit nem érdekel, senki nem foglalkozna vele, csakis akkor tudunk róla ha az illető odanyomja az orrunk elé, hogy nééééézd! Nekem itt van egy luk a fülemben és úúúúgy szégyellem.

jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!