Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Legális átszúratni egy gyerek...

Legális átszúratni egy gyerek fülét?

Figyelt kérdés

jún. 11. 15:39
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
74%
Egy pofánverés is teljesen jelentéktelen ahhoz képest, hogy vannak ahol halálra kínoznak embereket, aztán szerintem mégis kikérné magának a sok okos, ha kapna egyet. Pedig hát begyógyul. Tévedek?
jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
56%
Jégcsákánnyal azért már nem igazán legális.
jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Jól megrugdosnám az olyat, aki kiszúratja egy csecsemő fülét. De mivel a világ többi részén embereket kínoznak, ezért nem lennék felelősségre vonható, ugye?
jún. 11. 15:54
 14/37 anonim ***** válasza:
61%

Jól beindultak megint a libsi hergelők.

Nem zavar titeket, hogy a kérdést az élet megválaszolta, hiszen ki lehet legálisan fúratni a gyerek fülét ebben a percben is?

jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, és sajnos rengeteg kislánynak ütnek lyukat a testébe mindennap, anélkül hogy megkérdeznék őket. Szörnyű hogy még mindig itt tartunk. De gondolom a jelenlévő férfiak azért ragaszkodnak a fitymájukhoz
jún. 11. 15:56
 16/37 anonim ***** válasza:
52%
Távol álljon tőlem a lipsiség, de sose értettem mire jó egy magatehetetlen csecsemőnek lyukat szúrni a fülébe.
jún. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
54%

Konzervatív logika:


Kilyukasztani egy gyerek fülét: minden rendben, ezt itt így szokás


Egy felnőtt ember piercinget szúrat magának: hova tart ez a világ, ez a sátáni nyugat műve, mind meghalunk

jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
78%
Azért a mihez tartás végett. "Gyerek" szerepel a kérdésben. Ami akár még 12 éves bőven lehet. Ott meg már minden lány kb fülbevalót akar, dolgoztam suliban. Nem pedig csecsemő. Ne csúsztassunk már szándékosan.
jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
76%

Mivel már egy jó ideje az európai hagyomány része, így igen. A lányokat a korházból általában úgy viszik haza.


Ha ugyanaz a fémdarab a köldökhöz, az orrba vagy a nyelvbe menne, szerintem tuti ráhívnának a szülőkre valami gyermekvédelmi szervezetet. De akár még akkor is, ha a fülbe menne minden lehetséges helyre egy-egy darab fülbevaló.


Ilyen az embriség. Logikát nem ismer.

jún. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 Irdatlan Infláció válasza:
46%
Nekem is ott a fülemen a heg. Az első pár hónapban még én is naívan azt hittem, majd eltűnik, ennek lassan 10 éve. Utálom hogy ott van, ráadásul nagyon vigyázni kell a kis lyukakra, eltömődhetnek és begyulladhatnak. Szenvedés az egész. Jó lett volna ha valaki megakadályozza az idióta szüleimet hogy ilyen maradandó, semmi haszonnal nem járó, nem szükséges változtatásokat tegyenek a testemen. És főleg a fejemen...
jún. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!