Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek ebben az esetben?

Mit tehetek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Megváltozott munkaképességű vagyok. Van hogy a munkakezdés előtt 10-12 szem Frontint veszek be mert nagyon szorongok és szenvedek a skizofréniától. Azt mondta egy kollegám hogy ezt a főnök vagy más is észreveheti és neki is hatalmas gondja lehet ebből, de úgy érzem nem bírom Frontin nélkül, egy kolleganőm meg cinkostársnak érzi magát, hogy ő tud erről és nem szólt. Szóval nehéz a helyzet. De az egészségügyben nem kapok segitséget és nem bírom az állandó szorongást, stresszt. Ezt csak én érzem. Mit tegyek hogyan másszak ki ebből?
2023. aug. 28. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj vissza a kezelőorvosodhoz, mondd meg, hogy ugyanahhoz a hatáshoz egyre több gyógyszert kell szedned, ami nyilván nem jó. Ajánl más, vagy kiegészítő terápiát.


Mi itt a Gyakorin nem tudunk neked segíteni.

2023. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ugye a munkámat emiatt nem veszíthetem el?
2023. aug. 28. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már így dolgozol, rosszabb úgysem lesz, ha elmész orvoshoz, nem??
2023. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szereti ha időpont nélkül megyek, egy hely lenne a Főnix ház ahol tudnának segíteni, de a munkahelyről nem merek két hetet hiányozni
2023. aug. 28. 22:35
 5/6 A kérdező kommentje:
Szóval most akkor választhatok vagy elviselem a pszichés szenvedést vagy elvesztem a munkahelyem?
2023. aug. 28. 22:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Táppénzre csak elengednek, ne szórakozz
2023. aug. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!