Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek ebben az esetben?

Mit tehetek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Takarítóként dolgozom megváltozott munkaképességűként, pszichiátriai betegséggel. Pénteken kell mennem üzemorvosi vizsgálatra, de rettegek hogy elveszik a munkámat, hogy nem kapok alkalmasságit pedig csak egy pszichiátriai ambuláns lapot kérnek. Nagyon nagy a félelem hogy mit tehetek ha megtörténne amitől félek? Ezen kívűl más munkát sajnos nem tudnék ellátni, ráadásul én itt jólérzem magam
2022. okt. 25. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mi okuk lenne, hogy elvegéyk a munkádat?

Azért vagy megváltozott munkaképesség, mert van ilyen problémád. Tehát az állapotod figyelembe van véve a munkavégzést illetően.

Az orvosi alkalmassági téged véd, hogy az egészségügyi állapotodat ne rontsa a munka. Ha tehát elmondod, hogy nem okoz fennakadást az állapotod a munkavégzésben, illetve a munkavégzés nem okoz problémát az egészségedben, akkor szó nélkül rányomják a pecsétet.

Deee egyébként sem szoktak nagoyn kötekedni. Én látássérült vagyok, már 2 éve is feldobták, hogy át kéne menni 6 órába, mert ez a szokás látássérülteknél, de mondtam, hogy én jól megvagyok 8 órában is és mondták, hogy akkor oké. Ennyi.

2022. okt. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!