Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyen esetben mit tehetek?

Ilyen esetben mit tehetek?

Figyelt kérdés
Ma voltunk 5 év után közjegyzőnél albérleti szerződést aláírni. Az van hogy a 70000 Ft minden benne van, de már variálnak hogy tisztasági festést kell csinálni, ami az én költségem. De arról volt szó hogy minden ilyen benne van a 70 ezer Ftban. Nem értem az egészet. Mert hogy másik szobába költöztem és ugyanolyan tisztán akarják mint ahogy volt.viszont nem tudok többet adni mint 70
2023. febr. 28. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg értelmesen leírni a történetet és a problémát, majd megpróbálunk válaszolni.
2023. febr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem (nem biztos), akkor egy szobát béreltél egy lakásban, és most ugyanabban a lakásban egy másik szobába költözöl?

Ha így van, akkor a főbérlő azt szeretné, hogy az eddig lakott szobát fesd ki, hogy tiszta legyen, és ő azt újra ki tudja adni valakinek?

Mert akkor annyi a teendőd, hogy veszel festéket, hengert, és te magad kifested. Akkor csak az anyag-és eszközköltség terhelne téged. Meg persze a maga a festés.

Ha nem jól értelmeztem, akkor tényleg próbáld meg kissé pontosabban megfogalmazni.

2023. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2, meg a lószart, fessen a tulaj 2 bérlő közt


Én csak a saját 38 m2-es lakásomra vettem most 200k-ért festéket meg alapozót

2023. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ebben igazad van, de azt írja a kérdező, hogy variálnak. Jobban jár, ha esetleg emiatt felmondanak neki?

Ki lehet festeni pl. ezzel is: [link]

Nyilván a 14 liter nem elég egy szobára, de azt sem tudjuk, hogy eleve jól értettem -e a kérdést, meg azt sem, hogy mekkora és milyen állapotban levú szobáról van szó.

2023. febr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14l, az ebből kb 80 m2, az bőven elég egy rétegben egy szobára, de olyan is lesz
2023. febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt írtam, hogy nyilván nem elég egy szobára a 14 liter.

Most albérletben van, tisztasági festésre teljesen jó.

De szerintem várjuk már meg, mit ír a kérdező.

2023. febr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!