Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nincs kibúvó ez elől?

Nincs kibúvó ez elől?

Figyelt kérdés
Autó tolvajlasért 3 év börtönre ítélték március 28-án jogerősen. Helyben hagyta az 1. fokot a törvényszék. Április 25-én kaptam meg a behívót a börtönbe tegnap június 9-i bevonulásával. Tegnap kellett volna bevonulni. Össze volt készítve a cuccok tegnap reggelre, de pont lebetegedtem, ezt telefonon azonnal közöltem a BVOP-val, egy nő mondta is, hogy "ezt mi készségesen el is hisszük" mondtam majd meggyógyulni bemegyek. Ma voltam orvosnál aki adott igazolást, hogy beteg voltam és ezt viszem majd. Azt mondta a nő, hogy jövőhéten ha jönnek a rendőrök és bevisznek, vigyem is magammal, mert ha ténylegesen beteg voltam, akkor még van esély, hogy nem vesztek el a kedvezményt. A bv intézetet is hívtam, ők azt mondták, hogy akkor is be kell menni, mert ha nem megteszik a szükséges intézkedéseket. Mit lehet csinálni, hogy legálisan ne mostanában menjek be? Vagy nincs kibúvó?

2023. jún. 9. 20:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat 8. volt tegnap
2023. jún. 9. 20:56
 2/3 MDaniel98 ***** válasza:
Szerintem ezt már buktad.
2023. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ügyvéded lehet többet és megbízhatóbbat tudna mondani erről, mint a gyakori törzskommentelői...
2023. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!