Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Büntetés jár azért ha pl...

Büntetés jár azért ha pl iskolába önvédelemből használok egy boxert?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a boxer az illegális meg a többi ilyesmi. Viszont ha magammal viszem mert pl tudom h bántani akarnak vagy csak megakarom magam védeni ha belém állnak random és használom hogy megvédjem magam persze úgy hogy nem én kezdtem,akk igy mi lenne? Elvégre önvédelmi eszköz ezért ha magamat védtem csak, nem értem hogy miért lenne nagy baj ha megvédem magam ilyen módon hogy többet ne kötekedjenek,én abszolút nem vagyok kötekedős, sőt kedves vagyok még a legutolsó patkánnyal is, de ez nem azt jelenti hogy baszogathatnak ezért valahogy megakarnám védeni magam. Persze nem úgy csinálnám hogy az illető meghaljon vagy barmi hanem csak tudja hogy velem ne.

Rendes válaszokat ha lehet mert nem hülyeségből kérdeztem vagy azért hogy bárki is beszóljon azért ez egy komolyabb téma szerintem.



2022. szept. 8. 21:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Az önvédelem hiába jogos, ha illegális tárgy van nálad, azért ugyanúgy elővesznek.
2022. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos ugyan az, mintha fegyver lenne nálad vagy kés. Elő fognak érte venni, hiába nem te voltál a kezdeményező.
2022. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Két marék apró a kezekbe, és amikor ütsz, olyan lesz mintha egy ágyugolyó találná el, ha meg még akarod tőrni a támadását, akkor csak simán az arcába hajítod, és fél ritmussal később ütsz.

Nincs benne semmi illegalis, csupán negyed kiló fémpénz.


Előkészületnek minősül ha viszel magaddal boxert, kést, stb.

2022. szept. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Nyugodtan húzhatsz boxer alsót, senki nem fog érte megbüntetni (igaz, a tökeidet sem védi meg). :DDD
2022. szept. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Másnap náluk is lesz...
2022. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy képzett, nem tudsz helyesen ütni akkor semmit se ér.

Most ha egy bokszoló felveszi akkor a kemény ütéséből csinál pusztítót.

Na most ha te ütni se tudsz, else találod vagy ha igen akkor mondjuk egy kicsit jobban megsérted de aztán mégjobban megvernek illetve megbüntetnek.

2022. szept. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ez olyan lenne mint egy kalapácsal védenéd magad..

Vagyis te tudod hogy egy jó irányzott ütéssel eltörheted a állkapcsát?

Nem tudok képet muatni,de képzeld el hogy mit okozhat:

Tételezzük fel,beléd állnak öten,és mivel ha jó "boxoló" vagy,akkor simán jól használod,képzeld el hogy fejen versz a ilyen boxerrel,nyomai:

Esetleges koponya nyílt törés,vagy esetleges borda törés is elszendvedhet..

És nézzél utána milyen kegyetlen a ilyenek:crazyshit.com

És jogilag már alapba vett súlyos-fogyatékosságot-vagy halál okozó testi sértés,és mivel boxer=mint egy kalapács,akkor hatalmas bajba vagy...

Mivel boxer különösen veszélyes ilyenek miatt,szerinted miért van az hogy vipera,meg az ilyen holmik kifejeten tilosak?

Na és kérdésre vissza térve,akkor már nagy tragédiában vagy,mivel ha mostan még nem is történ törés,de ugyan akkor lila nyomokat is kaphat a illető,akkor már benne vagy a csálában,mivel azt i kell bizonyítani hogy te igenis SZÜKSÉG esetén használtad,pl:

Tegyük fel megint 5 csávó,és jönnek minden féle szutyok fegyverrel (bárd,kés,minden),és mondjuk beléd márják,és már annyira muszáj volt használnod hogy leütödted,és néhányat nyomorékká tetted..

2022. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

3:köszi ez hasznos tipp!

4: lány vagyok de semmi baj xd

6: igazabol leginkabb attól függ mennyire vagyok ideges

7: igen tudom h milyen sérülést is okozhat, ugy tudom akár az én kezem is eltörhet, de nm az a cél h szétverjem a fejét az illetőnek csak egykis lecke lenne de akkor kitalálok valami kevésbé veszélyest:/

2022. szept. 8. 22:32
 9/20 anonim ***** válasza:

7

Alapból jól ha tudod,de inkább jobb ötletet adok:

Ha esetleg ilyen trehány emberek ugatnak,inkább hordjál dezodort,meg egy lakat lánccal+nem árt egy bicska..

2022. szept. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
"ez nem azt jelenti hogy baszogathatnak" De, bármit mondhatnak, attól te még nem támadhatsz rájuk. Ezt tanuld meg.
2022. szept. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!