Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki a saját tulajdonát...

Ha valaki a saját tulajdonát összetöri az garázdaság?

Figyelt kérdés
Buliból mentünk a haverommal haza vasárnap hajnalban, a kerékpárom le volt lakatolva, de tiszta puha volt az első kerék, azt valaki kitolásból kiszúrta. Én bolond meg mérgemben a kerékpárom kb. 3x felemeltem, földhözvertem, hogy tolva gyalog kell 8 kilométert menni. Kamera volt az utcákon, gondoltam el kéne menni a rendőrségre feljelentést tenni rongálásért, hogy ha valami kamera látta az illetőt, elkapják, aztán fizesse meg a kerékbelsőt legalább. Ma az egyik haverom ismerőse nyugdíjas rendőr, aki azt üzente nekem, hogy nem érdemes feljelentést tenni, mert senki nem fog az én biciklikerekem kiszúrója után nyomozgatni, ellenben engem garázdaságért elővehetnek, hogy közterúleten a biciklimet dobáltam, földhözvertem. Az valóban garázdaság, ha mérgemből dobáltam a biciklimet? Mert szerintem nem, ugyanis a sajátom. Mennyi az igaz amit a haverommal üzent a volt rendőr?

2022. jún. 22. 20:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
#9 Ha idióta vagy akkor nyilván leidiótáznak.
2022. jún. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván idióta vagy. Hát ki csinál ilyet?! Belefér egy ilyen helyzetbe hogy káromkodsz és iseges vagy de nem kell önmagadból kivetkőzve őrjöngeni meg csapkodni. Mennyi vagy te 12 éves?
2022. jún. 23. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!