Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Börtönbe kerülök?

Börtönbe kerülök?

Figyelt kérdés

Elcsesztem egy elég komoly jogi dolgot..nehéz élethelyzetben vagyok és szemét módon próbáltam pénzhez jutni.. emberektől kértem egy randioldalon..meglett a böjtje, kibannoltak és minden üzenetem után fizetnem kell 5ezret.. kb 500 üzenetet küldhettem,mert régebben randizni is használtam az oldalt.. 😅 ennyi pénzem nincs kifizetni, viszont írták hogy felveszik velem a kapcsolatot, ha elérnek és fizetek nem lesz hatósági ügy.

Valaki aki ért a jogokhoz meg ilyesmi kérem írjon és segítsen valahogy mit lehet ilyenkor kapni ezért, mit tegyek.. lehet e közmunkán ledolgozni mivel fizum az nincs.. vagy részletfizetést kérni.. előre is köszi... 21/l



2022. máj. 15. 13:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
27%
Írj, nálam le tudod dolgozni
2022. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

Aláírtál valamit? Mert aláírás nélkül nem hiszem, hogy bármilyen szerződés érvényes lenne. Ezesetben pedig valószínüleg sem a személyi számod, sem a lakcímed, sem az adószámodat nem adtad meg. Így ugyan hogyan találhatnának meg? de ha meg is találnak, ki tanúsítja azt, hogy te elfogadtad a szerződést? Megadtál bármilyen olyan adatot, ami szerződésnek minősíti azt amit ők a szervereiken tárolnak?

Esetleg bíróságon panasznapon érdeklődj a jogaidról.

2022. máj. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
78%

Semmi dolgod veluk. Nem tudjak bizonyitani hogy te hasznaltad az oldalt, ami egy nyilvanvalo lehuzas. Egyreszt figyelik az uzeneteket, kulonben honnan tudnak mire hasznaltad az oldalt? Nem hinnem hogy ezt megtehetik.


Ok max fizetes meghagyast indithatnak, mert semmilyen btkba nem utkozik ha megszeged egy oldal aszfjet. Ha fizetesmeghagyast inditanak te ellentmondasz es akkor nekik kell bizonyitani hogy te voltal aki hasznalta az oldalukat. Te szepen letagadod es kesz. Megmondod hogy jelszo nelkul hasznalhatta barki a wifidet es az alapdataid nyilvanosak igy barki csinalhatott a nevedben ilyen fiokot.


Kizart egyebkent hogy a fizetesmeghagyasnal tovabbmennek, mert bizonyithatatlan hogy valojaban ki hasznalta az oldalt. Ilyen alapon barkinek a nevevel es adataiaval vissza lehetne elni, barki beregelhetne az exet es kesz.

2022. máj. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Rakerestem es egyertelmu hogy scam. Mindenkinel beprobalkoznak hatha lesz nehany idiota aki fizet. Legtobb esetben ha belengeted hogy feljelented oket befosnak es eltekintenek a tovabbiaktol..
2022. máj. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ.
2022. máj. 16. 09:38
 26/27 anonim ***** válasza:
nyujtottál ellenszolgáltatást a kapott pénzért?
2022. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 felkelhetetle ***** válasza:

,,Felhívjuk figyelmét, hogy profilja adatait és az IP címeket a visszaélés miatt eltároltuk, amennyiben más módon nem megtalálható, a hatóságtól kérjük személyazonossága megállapítását az IP cím alapján. "

Nekem már itt megdőlt a történet, IP cim alapján nem lehet személyazonosságot megállapítani, ma már alap informatikai ismeretekkel is könnyen lehet IP címet változtatni.

Viszont remélem elrettentett, ez az eset attól, hogy több ilyen fszságot csinálj.

2022. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!