Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Börtönbe kerülök?

Börtönbe kerülök?

Figyelt kérdés

Elcsesztem egy elég komoly jogi dolgot..nehéz élethelyzetben vagyok és szemét módon próbáltam pénzhez jutni.. emberektől kértem egy randioldalon..meglett a böjtje, kibannoltak és minden üzenetem után fizetnem kell 5ezret.. kb 500 üzenetet küldhettem,mert régebben randizni is használtam az oldalt.. 😅 ennyi pénzem nincs kifizetni, viszont írták hogy felveszik velem a kapcsolatot, ha elérnek és fizetek nem lesz hatósági ügy.

Valaki aki ért a jogokhoz meg ilyesmi kérem írjon és segítsen valahogy mit lehet ilyenkor kapni ezért, mit tegyek.. lehet e közmunkán ledolgozni mivel fizum az nincs.. vagy részletfizetést kérni.. előre is köszi... 21/l



2022. máj. 15. 13:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A Vagyaid.hu adminisztrátorai jogosultak bármelyik felhasználót kizárni a rendszerből, amennyiben:

• üzleti céllal jött létre, szolgáltatást, terméket népszerűsít

• haszonszerzési céllal manipulál

....


Kártérítés

Vállalod, hogy kártérítést fizetsz bármely kárért, eljárásért, elmaradt haszonért, veszteségért, díjért, kiadásért, költségért (beleértve a megemelkedett adminisztrációs költségeket és perköltségeket teljes kártalanítási alapon), követelésért, perért és bármely más kárért és/vagy tartozásért, melyet a Vagyaid általad történő használatából, az általad a szolgáltatáson keresztül közzétett információkból és/vagy egyéb más anyagból, az ÁSZF bármely megsértéséből, bármely károkozó cselekményből, mulasztásból és/vagy jogszabályi kötelezettség megsértéséből adódóan szenvedünk el.


Tömeges kéretlen üzenetküldés

Amennyiben egy felhasználó nem rendeltetésének megfelelően, anyagi haszonszerzés nélküli társkeresésre, hanem a Vagyaid hozzájárulása nélkül tömeges üzenetküldésre, pl saját oldala, szolgáltatása népszerűsítésére, vagy pénzgyűjtésre, egyéb módon saját üzleti célra használja profilját, abban az esetben minden üzenet üzleti hirdetésnek minősül és az üzleti hirdetések díja 10 EUR + áfa per üzenet, mely az oldal üzemeltetőjét illeti (ha feltöltött fotón hirdeti termékét pl webcímét akkor 2 EUR per látogatók száma az üzleti hirdetés díja).

2022. máj. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan milyen üzeneteket küldtél szét?
2022. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Mivel üzleti hirdetésre használta profilját, 5 000 Ft + áfa díjat számítunk fel minden elküldött üzenetre, ahogy azt a regisztrációkor ELFOGADTA a Felhasználási Feltételek elfogadásának bejelölésekor. Az Epic Web Kft. által megbízott ügyvédi iroda fogja megkeresni a fizetési meghagyással. Felhívjuk figyelmét, hogy profilja adatait és az IP címeket a visszaélés miatt eltároltuk, amennyiben más módon nem megtalálható, a hatóságtól kérjük személyazonossága megállapítását az IP cím alapján. Több kitiltott profil esetén az összes profil üzeneteit összegezzük és a teljes üzenetmennyiségre számítjuk fel az 5 000 Ft + áfa / üzenet díjat. A teljes összeget továbbá megterheljük az eljárás során keletkező ügyvédi és egyéb díjakkal. Köszönjük megértését és szíves együttműködését!

Ha ezt a felhasználót nem Ön regisztrálta jelezze nekünk az ...@vagyaid.hu címen!

2022. máj. 15. 13:25
 14/27 anonim ***** válasza:
2022. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
akik írtak, azoknak írtam hogy anyagisegítségre lenne szükségem.. kérdezték mennyi.. mondtam hogy 15-20 ezer az albérletemet kifizetni.. és 1 ember küldött csak pénzt..elküldtem a számlaszámom és a teljes nevem
2022. máj. 15. 13:30
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor innentől bukta...

Esetleg Békéltető testület...

Melyik megyében laksz?

2022. máj. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
66%
Poén. Unatkozik a fiatalember lánynak kiadva magát.
2022. máj. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
mivel bizonyítják hogy én voltam? nem az exem akar kibaszni velem pl.. vagy mivel bizonyítják hogy aki küldte valóban ő az oldalról és nem a szomszédom pl.. tanácstalan vagyok
2022. máj. 15. 13:40
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
Irj privátban elérhetőséget, szóban megbeszéljük.
2022. máj. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem fraud az az oldal.
2022. máj. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!