Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Börtönbe kerülök?

Börtönbe kerülök?

Figyelt kérdés

Elcsesztem egy elég komoly jogi dolgot..nehéz élethelyzetben vagyok és szemét módon próbáltam pénzhez jutni.. emberektől kértem egy randioldalon..meglett a böjtje, kibannoltak és minden üzenetem után fizetnem kell 5ezret.. kb 500 üzenetet küldhettem,mert régebben randizni is használtam az oldalt.. 😅 ennyi pénzem nincs kifizetni, viszont írták hogy felveszik velem a kapcsolatot, ha elérnek és fizetek nem lesz hatósági ügy.

Valaki aki ért a jogokhoz meg ilyesmi kérem írjon és segítsen valahogy mit lehet ilyenkor kapni ezért, mit tegyek.. lehet e közmunkán ledolgozni mivel fizum az nincs.. vagy részletfizetést kérni.. előre is köszi... 21/l



2022. máj. 15. 13:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Nemhiszem,hogy ilyent csinálhatnak...

Melyik oldal ez?

Valóban az oldal keresett meg?

2022. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Zavaros nagyon, amit írsz.
2022. máj. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

Állj. nem történt feljelentés, ha jól értem, sőt, az oldal üzemeltetői zsarolnának téged. Ezesetben, ne tartsd velük semmilyen formában sem a kapcsolatot, míg szakszerű jogi tanácsot nem kapsz. az oldal üzemeltetői pedig nem lettek megkárosítva, hanem a felhasználók, akik pedig nem a rendörséghez fordultak, hanem az oldalhoz. Én a helyedben eltüntetném a nyomaimat, amíg még megtehetem.

De amig ennél értelmesebb választ nem kapsz, addig ne tégy semmit. várj még.

2022. máj. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit "kerestél" vele? Pontosan mit írtál az üzenetekben?

Lehet, egy sima szabálysértésivel meguszod, de az oldal próbál rádijeszteni és lehuzni.

2022. máj. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Felnőtt ember van, vállald a tetteidért a következményeket.
2022. máj. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
sajna benne van a szerződési feltételekbe és mikor regisztráltam elfogadtam... Vágyaid. és igen sajnos valóban ők.. viszont ip cím alapján "ismernek" és más accountokat is rám akarnak húzni akik nem én voltam..
2022. máj. 15. 13:19
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

"Én a helyedben eltüntetném a nyomaimat, amíg még megtehetem."


Neten ez nem igazán működik...

2022. máj. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy ügyvédet!
2022. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%
Akkor töröld magad onnan és menj át a rosszlányokra.
2022. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%

Hát ha elfogadtad a szerződési feltételeket és használtad az oldalt akkor fizetned kell a szolgáltatásért nincs mese.

Gondolom majd kiadják egy behajtó cégnek a tartozásodat majd velük kell egyezkedned hogyan tudod kifizetned az adósságodat.

2022. máj. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!