Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem mentették fel Gypsy...

Miért nem mentették fel Gypsy Rose-t akit a saját anyja nyomorított meg?

Figyelt kérdés

Készült róla több filmes adaptáció.

Pl: Most a Fuss címűt néztem éppen.



A lényeg, hogy gyógyszerekkel tömte a saját lányát, és betegségekkel hitegette . Olyan állati gyógyszer adott neki amitől lezsibbat a lába és kerekeszékben élt.


A nyál mirigyét kiműtette, mert állítólag nyáladzott.


A fogai kiestek a sok gyógyszertől és a mája is károsodott.


Végül egy barátjával megöletette az őrült anyját, Gypsy 10 évet barátja 25 évet kapott.



#börtön #anya #Elmeteg
2022. márc. 8. 10:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

10# pontosan ez az a pont amikor, egyetlen út volt, hogy megölette az anyját...


Akárhova szökött volna el, azon nyomban vissza vitték volna az anyjához. Mivel jogilag nem beszámíthatónak ítéltette, nem egy ilyen eset volt.


Amikor először elszökött és hazavitték a rendőrök akkor két hétig válfával ütötte és verte és éheztette szegény lányt, ember legyen a talpán aki ezek után életben hagyna egy hiába beteg, de ön és közveszélyest.


Másik dolog, USA orvoslás valóban csak a pénzről szól... és mélységesen elítélem amit tettek szegény lánnyal.


Ha ez a hibbant anyja az orvosoknak ha azt mondja operálják le a kezeit, mert kárt tesz magában akkor leoperálják neki?


A sráct pedig random választotta, ha nincs tudathasadása akkor nem ölte volna meg az Anyját.

2022. márc. 9. 09:56
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező.. A srác nem tudathasadásos. Autista.

De Gypsy sem 100%.

Nézz meg egy riportot vele, ahol úgy kacarászik jobbra balra, vagy ahol közli, hogy na jó most az igazat mondja, nem hazudik.

Én értem, hogy borzalmas amin keresztűl ment. Azt is, hogy ez mentálisan megvisel bárkit.

De kitűnően játszotta a szerepét, az értelmi sérültől kezdve a haldokló beteget.. Én viszont közel sem látom olyan ma született báránynak. Sokkal inkább egy manipulatív személynek.

Igen. Nem volt normális élete, ez tény. De nem hiszem, hogy annyira messzire esett az alma a fájától.

2022. márc. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
34%
Szerintem az anyja igenis megerdemelte! A lányának olyan traumákat okozott amit valszeg sosem tud feldolgozni emelett 27ev elmegy az életéből (ha jól tudom 17evig volt az anyja kezeiben+10ev börtön) nyilván az anyja megölése nem mentség sőt nyilván ez szörnyű tragédia..de a lánynak nem volt más választása az anyja egy pszihopata volt és senki nem hitt neki elszokini meg hogy tudott volna…. a social médiában is tudtommal viszonylag ismert volt (NYILVÁN AZ AKKORI VISZONYLATBAN)és ha bármikor megtaláltak volna visszavittek volna az idiota anyjához. A helytelen cselekedet az volt h egy másik nem beszámítható beteg embert kért meg hogy kimentse ebből a helyzetből! Remelem mielőbb felépül és teljes életet élhet
2022. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%
Nezzetek meg a Tett c. sorozatot,ami erről az esetről szól, fent van a videan végig.
2023. jan. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!