Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményetek a Menendez...

Mi a véleményetek a Menendez fivérekről? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Ők azok az amerikai testvérpár, akik 1989-ben lelőtték a szüleiket, állításuk szerint molesztálták és verbálisan, fizikailag kínozták őket, de nem tudom, volt-e objektív külső vélemény. Szerintem tipikusan az a bűnügy, amiről nem tudom mit gondoljak. Tény, viszont embert öltek, félreértés ne essék. Viszont úgy buktak le állítólag, hogy gyász helyett herdálni kezdték az örökséget. Mi a véleményetek és ha tegyük fel, ez igaz, hogy lehetne ezt elkerülni?

2022. márc. 6. 18:27
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
Hát elkerülni az ilyesmiket csak akkor lehet, hogyha a szomszédok barátok észreveszik, hogy mi van és még időben közbelépnek az abúzusra az is utalhat, hogy milyen viselkedést tanúsítottak a tesók a gyilkosságok után, amit nyilván minden normális ember elítél, mert akárhogyan is viselkedtek veled, megölni őket azért egy kicsit átlépi a határokat. Az USA-ban amúgy is nagyon sok ilyen van, ott azért lehetnek bőven kivizsgálatlan pszichés problémák, illetve van amit nevelés helyett begyógyszerezéssel próbálnak megoldani, ami szintén nem a legjobb megoldás véleményem szerint.
2022. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!