Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményed az Ahmaud...

Mi a véleményed az Ahmaud Arbery-ügyről, az elkövetők bűnösök?

Figyelt kérdés
A fekete srác besétált egy fehér környéken egy építés alatt álló ingatlanba, de ez ott normálisnak számít. Kiment, és elkezdett tovább kocogni. Két fehér észrevette azt hitte, lopott vagy valami, üldözőbe vette egy kocsival, azt kiabálták, álljon meg, vagy szétlövik a fejét. Nem állt meg, nem reagált. Egy harmadik is segített a kocsijával (egyébként azt sem tudta, miért üldözik, bár a másik kettő sem igazán), többször eltorlaszolta az utat. Ez 5 percig tartott. Ahmaud visszafordult, de ott is állt a másik kocsi az úton a két fegyveressel (azt nem értem, miért nem tért le az útról...). Odafutott, és nekiment az ott álló fegyveresnek, akivel egy ideig dulakodott, ütögette, az meg háromszor lőtt. A fekete elterült. Sokáig nem találták bűnösnek őket, aztán a harmadik nyilvánosságra hozta a videóját, és aztán bűnösnek találták őket. Életfogytiglant kaptak, legkorábban 30 évvel. Még a harmadik is, aki csak annyit csinált, hogy segített a kocsijával eltorlaszolni az utat, és azt sem tudta, mi történik... De a másik is csak állt a teherautón, a harmadikat meg megtámadta Ahmaud. Ha ők üldözni és kivégezni akarták volna, azt bármikor megtehették volna. Valamennyire bűnösek ugyan, de nem lőttek addig, amíg nem támadtak rájuk. Az is kérdés, a követés támadásnak minősül-e. Szerintem nem. Főleg a harmadik esete necces, aki emiatt kapott életfogytiglant... Mi a véleményed?

#önbíráskodás #Ahmaud Arbery
2021. nov. 28. 09:53
 1/3 A kérdező kommentje:
A per egyébként elég furcsa volt, az elkövetők kissé bután viselkedtek, változtattak a stratégián. Pedig egyértelműen be kéne jönnie az önvédelemnek is.
2021. nov. 28. 09:54
 2/3 anonim ***** válasza:
tudom kérdező szerinted Rittenhouse bűnös gagyi libsi troll vagy . itt a 3 fehér rasszista idióta így megkapják a büntetésüket
2021. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én inkább ártatlannak látom őket, legalábbis messze nem érdemeltek ekkora büntetést.
2021. nov. 28. 14:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!