Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Érdemes több ügyvéd véleményét...

Alexcosta kérdése:

Érdemes több ügyvéd véleményét kikérni?

Figyelt kérdés
Sziasztok nekem lett egy kisebb konfliktusom, amiből nem indult még törvényi eljárás, de elvileg feljelentenek, viszont most abba nem megyek bele,hogy miért, mert hosszú lenne. Van egy ügyvéd, akit az egyik ismerősöm ismer és ő mondta,hogy bűncselekményt illetve egyéb más dolgot nem követtem el, szóval aggodalomra semmi ok, ezt ő erősítette meg nekem,hogy ne stresszeljek ezen. Szerintettek érdemes lenne még más ügyvéd véleményét kikérni, hogy ő(k) mit mond? Vagy maradjak ennyiben? Csak mert még kissé stresszelek így is, de az ügyvédem azt mondta, hogy túlgondolom az egészet?

2021. szept. 8. 15:45
 1/3 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Várd meg, hogy egyáltalán lesz-e feljeletés az annak mi lesz a vége. Megvádolnak-e egyáltalán bármivel.
2021. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is azt mondanám hogy várd ki a végét, bármilyen formában is indítanak ellened eljárást egyfelől fogsz kapni postai úton tájékoztatást, másfelől biztosan lesz 15-30 napod fellebbezni, vitatni, etc. Ráérsz majd akkor kikérni egy másik véleményt.
2021. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Te vagy az e-mail törlő?
2021. szept. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!