Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez kimeríti a rágalmazást?

Ez kimeríti a rágalmazást?

Figyelt kérdés

Volt nem rég egy kérdésem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__1156..


Azóta felvettem a kapcsolatot egy jogásszal és az illetékes hatósági szervekkel.

Felhívtam az intézményvezetőt ismét hogy szeretném visszakapni a pénzem egy részét,és hogy miért nem láthatom a szerződést. Ismét ordibált hogy ez rágalmazás és fel fog jelenteni,úgy is már rengeteg ilyen ügye van mert mindenkit elintéz így aki neki ellent mer mondani.

"Leperli rólam a gatyát is".


Mondott egy személyes találkozóra időpontot,visszahívtam hogy nem jó.

Erre azt mondta ez is rágalmazás,jogi útra fogja terelni az ügyet.

Kolléganői e-mailben szintén perrel fenyegetnek mikor kértem hogy küldjék el részemre a kért dokumentumokat,hogy ez rágalmazás.

(?????)

Állítólag csak személyesen tekinthetem meg a dokumentumokat és az elszámolást.



Végül megegyeztünk egy napban. De bennem van a félsz hogy mivan ha a kolléganői és ez az "úr" is kitalálja hogy én rágalmaztam a megbeszélésen és hamisan tanúskodnak emellett?

Ilyen esetben mit kaphatok?



2022. febr. 1. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:
90%
Te is tanúval menj. Elolvasva az előző kérdésedet kb. kiröhögik őket. Ez csak fenyegetés, mert félnek. Ezt nem tudják megúszni, ha feljelentést tesztek. Ja, és attól, mert magániskola, még megfelelő végzettség nélkül nem lehet tanítani.
2022. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!