Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tehetek feljelentést,úgy hogy...

Tehetek feljelentést,úgy hogy kiskorú vagyok, és a szüleim ne tudják meg?

Figyelt kérdés
Múltkor a "barátaim" kivették a telefonomat a kezemből, és azt mondták,hogy akkor adják vissza, ha a pékség WC-ben le videóznak úgy, ahogy vetkőzök le, voltam olyan h*lye hogy megcsináltam, mert kellet a telefonom, és utána mondták hogy fel rakják valami sz*x oldalra,meg elküldték fél városnak, és több ember is mutatta már meg nekem a videómat. Viszont, nem akarok hogy megtudják a szüleim.
2021. okt. 27. 18:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tehetsz. Hány éves vagy?

De a szüleid egyébként ezt sajnos mindenképp tudni fogják.

Egyébként ilyen miatt nem fog a rendőrség kimenni hozzátok házhoz, barátnőm az éven két feljelentét is tett két ügyben, és egyszer sem mentek ki hozzá(egyik súlyos testi sértés ügye volt, másik meg jogtalan elsajátítás). Szerintem ilyen ügyben sem mennének ki. Viszont a rendőr, aki felveszi a dolgaidat az felhívhatja a szüleidet.

2021. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a rendőrök értesíteni fogják a szüleidet.


Azt kellett volna mondanod nekik, hogy ha nem adják vissza a telefonodat akkor elmondod a szüleidnek és a rendőrségen feljelentést tesztek.

2021. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Be. 376. § (1) Közvádra üldözendő bűncselekmény miatt bárki tehet feljelentést.
2021. okt. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!