Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jó tanácsot kérhetek?

Jó tanácsot kérhetek?

Figyelt kérdés
nem kaptam meg a jogos pénzem igy végrehajtást inditottam ,az ember huzza az időt mit tegyek ? segitsetek mert már az albérletett alig birom már ! még annyi hogy 3éve tartozik nekem!
2010. aug. 30. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A végrehajtó húzza az ügyet?

Ott pedig pontos eljárási határidők vannak

amiket be kell tartani.

Megállapították, hogy megalapozott a követelés?

Bíróság, fizetési meghagyás, más volt?

2010. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valóban,hol tart az ügy?

Ha már megbíztad a végrehajtót(fizettél neki X%ot) még akkor is legalább 1 hónap míg pénzt látsz,de lehetnek évek is.Ha van bejelentett jövedelme onnan vonják,ha nincs kérheted ingó-ingatlan árverését.Kérj kölcsön családtagtó,havertól addig.:-(

2010. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
minden vagyonára kiterjedően kértem a végrehajtást hiszen több millioról van szó ! már felszolitotta a végrehajtó őt hogy fizessen ,ez után mi fog történi ? ha fellebez ,attol még az ügy menni fog tovább vagy hogy lesz ? köszönöm a gyors válaszotokat !
2010. aug. 31. 03:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Fellebbezni csak úgy tud(tudtommal),ha bizonyítéka van,valamilyen okirat ami az ön által benyújtott iratokkal ellentétesek!Innentől 1 hónapon belül mehetnek ki lefoglalni ingóságot,következő jövedelmét már letilthatják fizetésnél 50%ig,ingatlanját árvereztethetik.Nekünk azt külön kérni kellett,hogy a házra is menjünk rá +6600ft árverésenként,de ezt is behajtják rajta!
2010. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ingatlanárverést kitűzhetik 30napra az árverés kérésétől,aztán újabb 30nap,aztán 6hónap,aztán megint 30nap...Első 4 árverezésnél a kikiáltási ár 70%áért lehet legolcsóbban elárverezni,de az 5.árverésen már 50%áért meg lehet venni az ingatlant.
2010. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ma voltam bent a földhivatalban be fizetni a 6600.-ft-ot és ezek után mifog történi ?
2010. szept. 6. 12:25
 7/7 A kérdező kommentje:
a másik házra még nem jött meg az illeték ! miért ? a vidéki földhivatal lassaban dolgozik? ha van autója és arra is ráteszik a vh.-t kapok értesitést?
2010. szept. 16. 04:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!