Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha elállással élek on-line...

Ha elállással élek on-line vásárlás esetén, mondhatják azt hogy "Kizárólag futárszolgálat által tudja a terméket visszajuttatni."? Én miért nem vihetem viszsa? vagy a posta?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mondatja. De személyesen nem biztos, hogy van rá lehetőséged, csak csomagkuldes útján köteles elfogadni.
2021. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert sok webshopnak nincs üzlete, ahova visszavihetnéd
2021. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elvileg az első két válaszoló jól írta, csak akkor van gond, ha a szerződésükben van egy ilyen pont, hogy elállás esetén kizárólag futárszolgálattal tudják fogadni a küldeményed. Ezt ugye te a vásárlásoddal elfogadtad, még akkor is, ha nem olvastad el a szerződést, csak bepipáltad az Egyetértek a vásárlási szerződésekben foglaltakkal.

Ettől függetlenül felhívnám őket telefonon, és megkérdezném, hogy öt értelmes mondatban meg tudják-e indokolni, hogy a postai csomagküldés miért nem felel meg nekik.

Személyesen tényleg nem viheted vissza, mert ahogy írta is az előttem levő hozzászóló, nem biztos, hogy van fizikai értelemben vett üzletük.

2021. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!