Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyen tényleg van hogy letilt...

Ilyen tényleg van hogy letilt a vagyaid.hu egy társkereső és 5000 forintot követel tőlem minden egyes elküldött üzenetért? Ilyen van?

Figyelt kérdés
Azt állítja én üzleti üzeneteket küldtem ki ami nem igaz. Ezért 5000 forint plusz ló fsz tudja mit követel tőlem minden egyes üzenetért. Ilyen létezik? Azt írták le vagyok tiltva és majd a rendőr keres engem ip alapján meg mit tudom én milyen ügyvéd iroda. Nem is csináltam semmit. Mi ez maffia cég?

2021. máj. 25. 10:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De tényleg most kérdem először. Életemre esküszöm. Nem is szoktam ide jönni. Viszont köszönöm a segítséget. Majdnem szívrohamot kaptam már.
2021. máj. 25. 10:48
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A vagyaid.hu, a randik.hu és a titokban.hu is egy legalja fos oldal. Egy "cég" üzemelteti őket. Ip cím alapján meg semmit nem tudnak behajtani. Nyugodtan írd meg nekik hogy szopják a kedves édesanyjukból amit édesapjuk belevert. 😂
2021. máj. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon, ezeket a tetves cégeket fel kéne számolni. Undorító.
2021. máj. 25. 10:50
 14/20 anonim ***** válasza:
69%

Tömeges üzenetküldésre használtad? ha nem akkor írj nekik emailt hogy felejelent(ett)ed őket csalásért.


Ha meg tényleg használtad akkor viszont az ÁSZF miatt kérhetik azt az 5000k+áfát.


"Tömeges kéretlen üzenetküldés

Amennyiben egy felhasználó nem rendeltetésének megfelelően, anyagi haszonszerzés nélküli társkeresésre, hanem a Vagyaid hozzájárulása nélkül tömeges üzenetküldésre, pl saját oldala, szolgáltatása népszerűsítésére, vagy pénzgyűjtésre, egyéb módon saját üzleti célra használja profilját, abban az esetben minden üzenet üzleti hirdetésnek minősül és az üzleti hirdetések díja 5 000 Ft + áfa per üzenet, mely az oldal üzemeltetőjét illeti."

2021. máj. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Pár embernek megmutattam ugyanazt de nem kértem pénzt vagy ilyesmi. Itt az oldalon szét néztem és láttam mindenkivel ezt csinálják. És hogy kamu semmi nem fog történni. Írtam nekik fel lesznek jelentve nem is válaszol semmit.
2021. máj. 25. 12:59
 16/20 A kérdező kommentje:
2021. máj. 25. 13:01
 17/20 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen üzeneteket küldtél? Azóta mi történt?
2021. jún. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Semmi, kamu szar az egész. Amúgy vissza írt hogy el tekintenek mindentől. Mivel ilyen nem is létezik azért. Ha aláírnál velük egy szerződést akkor talán...
2021. jún. 1. 21:55
 19/20 anonim ***** válasza:
Az IP cím amit küldtek az üzenetben egyáltalán valós volt? Én nem hinném, nekem már onnan leesett volna, hogy kamu.
2021. jún. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Azt nem nehéz megállapítani lehet hogy valós nem tudom de nincs már jelentősége.
2021. jún. 1. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!