Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyen tényleg van hogy letilt...

Ilyen tényleg van hogy letilt a vagyaid.hu egy társkereső és 5000 forintot követel tőlem minden egyes elküldött üzenetért? Ilyen van?

Figyelt kérdés
Azt állítja én üzleti üzeneteket küldtem ki ami nem igaz. Ezért 5000 forint plusz ló fsz tudja mit követel tőlem minden egyes üzenetért. Ilyen létezik? Azt írták le vagyok tiltva és majd a rendőr keres engem ip alapján meg mit tudom én milyen ügyvéd iroda. Nem is csináltam semmit. Mi ez maffia cég?

2021. máj. 25. 10:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
Megint visszajöttél? Már nem dőlünk be a butaságodnak.
2021. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem, komoly a kérdés. Nem vissza jöttem. Már megint rám kenitek más hülyeséget pedig lehet szarban vagyok.
2021. máj. 25. 10:10
 3/20 anonim ***** válasza:
41%
Engedély nélkül políroztad a bohócot,szajhákat molesztáltál,kiskorúakkal kezdtél ki,ilyenek miatt szoktak fenyegetőzni.
2021. máj. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

De nem csináltam ilyeneket.


[link]

2021. máj. 25. 10:12
 5/20 A kérdező kommentje:
Ez mi maffia cég vagy mi az isten?
2021. máj. 25. 10:12
 6/20 A kérdező kommentje:
Ilyen létezik?
2021. máj. 25. 10:17
 7/20 A kérdező kommentje:
Valaki tudna tanácsot adni? Okos ember van itt?
2021. máj. 25. 10:31
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Jogilag nincs, de ettől még megpróbálhatnak minden naiv hülyét lehúzni, hátha minden 10. idióta fizet is majd nekik.


Szép kis csalás, gondolom a küszöbön áll a megszűnés.

2021. máj. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm remélem igazad van. Ezt a céget biztos hogy bűnözők üzemeltetik.
2021. máj. 25. 10:36
 10/20 anonim ***** válasza:
97%

Okos, humoros 180cm magas (min.) emellett megfelelő egzisztenciával rendelkezik és még sportos is, igen ilyenek vannak ja. Amúgy meg, ha ki is derítik hol laksz, találják meg melyik regisztrált a 10 fős családból. Szép az ilyet bizonyítani.

Ip címet meg általában bűncselekménynél adják ki vagyis amit az oldal lát az csak az egyik a host nem is látszik itt akkor a kérdés, hogy a t home vagy a digi kap levelet, hogy adjon ki? Ip-re csak tiltani lehet, egy reset és lesz új. Minden héten megkérdezed lassan ezt a vágyaidponthuhu cuccot, uncsi , de szeretek rá válaszolni , mert hátha nincs igazam aztán kijavít valaki. 3>

2021. máj. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!