Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a muszlim társkereső...

Ha a muszlim társkereső oldalak legálisak, akkor legális lenne egy muszlim mentes társkereső is?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



A muszlim társkeresők, ugye, eleve kizárják a keresztényeket. Vagyis, rasszistának minősíthetőek. De ha ez még így legális, akkor lehetne a másik oldalról is megközelíteni a témát, és a muszlimokat kizárni?



2021. máj. 2. 07:24
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Vannak keresztény társkereső oldalak is. Nyilván ott senki nem várja a muszlimokat, akik nem is mennek. Jól van ez így. :)
2021. máj. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Dehogy volna legális, mert az már muszlim ellenesnek lenne! Pont úgy, ahogy az a színes bőrű sem rasszista amelyik bűncselekményt követ el egy fehér ember ellen de fordítva már igen. :)
2021. máj. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
*ellenes
2021. máj. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

"eleve kizárják a keresztényeket. Vagyis, rasszistának minősíthetőek."


Ez botorság, mivel a hit az nem rassz. Egy fehér ember is lehet muszlim, szóval a rasszizmus itt nem játszik.

2021. máj. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem valószínű, mert akkor csak a muszlimokat zárnád ki. Olyat csinálhatsz, hogy konkrét csoportoknak csinálsz társkeresőt (muszlimok, keresztények, stb.), de nem zárhatsz ki egy konkrét csoportot.


Viszont az érdekes, hogy csinálhatsz-e társkeresőt fehér embereknek vagy fekete embereknek. Valószínűleg igen, hiszen a társkeresőkben is lehet általában szűrni erre (fehér, ázsiai, stb.), bár mostanában kezdik eltávolítani ezt a szűrőt, mert ez is rasszista lett annak ellenére, hogy a származás fontos választási szempont lehet egy párkapcsolatban.

2021. máj. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

te most kifejezetten muszlim ellenes akarsz lenni, vagy csak szimplan kereszteny partnert akarsz ? mert a ketto nem ugyan az.


aki muszlim tarskeresore megy, az nyilvan muszlim partnert keres, ergo keresztenyek miert akarnanak odamenni?


ha te kereszteny partnert keresel, vannak erre kereszteny tarskeresok, miert kellene kifejezetten muszlim-elleneset letrehozni?



provokativ az egesz kerdes.

2021. máj. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5

És akkor még ott van a családi háttér szűrése, mert hiába LÁTSZIK egy leszármazott fehérnek vagy feketének, az anyja/apja-nagyanyja/nagyapja lehet más rasszbeli, azaz pl egy tök fehérnek tűnő pártól is születhet akár tök néger gyereke.


A vallás lesz a legkisebb probléma.

2021. máj. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

"A muszlim társkeresők, ugye, eleve kizárják a keresztényeket. Vagyis, rasszistának minősíthetőek"


Provokatív kérdést akartál kiírni, de még ahhoz is buta vagy. Az iszlám nem rassz, anem vallás. Bármilyen bőrszínű ember leet muszlim.

2021. máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 qkker1 ***** válasza:
2021. máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
31%

Azt a linkelt kérdést én írtam ki, ezt meg nem.

Ezt azért írta ki az illető, mert viccesnek gondolta magát, vagy le akart járatni engem.

Az én kérdésemnél leírtam, hogy a zsidó társkeresők nem vallási alapon működnek, hanem származási alapon, mert a zsidók többsége nem hívő, és nem is vallásos partnereket keresnek. Csak ezt az ottani válaszolók többsége nem fogta fel.

A zsidó társkeresővel nem a keresztény és muszlim társkeresőket kell párhuzamba állítani, hanem mondjuk az arab vagy cigány társkeresőket.

És azt is leírtam ott, hogy nincs semmi bajom a zsidó társkeresőkkel. Hiszen ha valaki rasszista zsidó, és kizárólag zsidó származású társat keres, annak hiába ajánlgatnak gojt. A kérdésem arra irányult, hogy ha a "másik oldal", azaz a nemzsidók meg olyan partnert keresnek, aki nem zsidó származású, akkor ezt megtehetnék-e jogilag. (Az nyilvánvaló, hogy támadásoknak lenne kitéve a vállalkozás, de hogy jogilag lehetséges lenne-e, erre irányult a kérdés.)

2021. máj. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!