Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit kéne csinálnom ilyenkor?

Mit kéne csinálnom ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tegnap este 10 körül kutyát sétáltattam, és megállított egy polgárőr, kérdezte, hogy mit csinálok. Mondtam neki, hogy kutyát sétáltatok, mire ő, hogy kijárási tilalom van és azonnal menjek haza. Mondtam neki, hogy ha jól tudom a kutyasétáltatás kivételt képez ez alól,a lakhelyem 500 méteres környezetében, azt mondta rosszul tudom és ne vitatkozzak :"D Sajnos nem volt nálam telefon, hogy megmutassam neki a kormányrendeletet, vagy bárhogy bizonyítsam, hogy igazam van. Szerintetek mit kell csinálni ilyenkor? El merjek menni megint a kutyussal, és ha igen, és megint találkozunk mutassam neki a kormrendeletet? Egyáltalán mit csinálhat ilyenkor?

2020. dec. 7. 20:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mit varsz egy polgarortol? :)


Itt elik ki az elnyomoast, otthon meg nezik azt amit az asszony nez a tv ben :)

2020. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!