Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem kellene szigorúan büntetni...

Nem kellene szigorúan büntetni azokat akik a "diplomás" embercsoporton bosszúhadjáratokat folytatnak?

Figyelt kérdés
Mikor több szaki vagy segédmunkás ismerőstől hallom, hogy kollégáik a diplomásoknak direkt anyagi kárt okoztak, tönkrették dolgaikat a munkájuk során (ami később derül ki), csak mert tudják róla hogy diplomás. És emellett azért nem annyira befolyásos ahhoz hogy tartsanak tőle, illetve nem haverkodott velük direkt, pl mert nem tudott arról hogy ezt külön kell (bár akkor sem biztos hogy megbocsájtják neki a "diplomát"). Állítólag pl a tanárok különösen a bögyükben vannak. Ez mind szép és jó hogy ők így kiélik a frusztrációikat és megkönnyebbülnek, de ezzel másokat meglopnak, anyagi kárt okoznak amit szigorúbban kellene büntetni ha ráadásul diszkrimináció miatt teszik.

2020. szept. 27. 12:32
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
58%

26, #27-nek (kérdezőnek):


Jó emberismerő vagyok, te pedig nagyon óvatlan vagy, amikor ennyit "beszélsz" feleslegesen!


Neked vagy "féldisznós" diplomád van, vagy pedig egy aluliskolázott kis nímand vagy, aki bekamuzta a szakiknak hogy diplomás. Ez utóbbit valószínűsítem.

A brutális kisebbségi komplexusoddal, és az ahhoz társuló szintén nagymértékű kompenzálással pedig fordulj szakemberhez. Netán a "diplomádra" alapozva szeretnéd megkapni az ahhoz társuló tiszteletet? Akkor rossz felé keresgélsz. A tiszteletet megkövetelni nem lehet, csak kivívni, vagy kiérdemelni! Senki nem fog neked hasra esni attól, hogy neked állítólag diplomád van. Ki nem xarja le?


Végezetül a reflektálásom:


"Ja persze, előző élményeid alapján diszkriminálsz."


Tehát még a viselkedés, és az előítélet fogalma között sem vagy képes különbséget tenni. Diplomával. XD

2020. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Jesszus mi az a féldisznós? :DDD Úristen milyen emberek. Na menj vissza szépen a kórterembe :)
2020. szept. 29. 12:17
 33/34 A kérdező kommentje:
31, annyira mellényúltál az összes feltételezéseddel, ha lehet jegyezd meg ezt az esetet és ne nagyon emberismerősködj, mert nálad rosszabb emberismerővel még nem találkoztam. Mondjuk az feltűnt, hogy általában aki annak tartja magát az valami brutál rossz emberismerő. Szegény családod, környezeted érdekében mondom, fogadd el hogy valószínűleg az emberismereted mélyen átlag alatti. Ettől még tudhatsz dolgokat, de ez az a terület ami neked nem megy.
2020. szept. 29. 12:20
 34/34 anonim ***** válasza:

#31 vagyok:


Tudod mit árultál el amit nem akartál?


Hogy telibe találtam.


Nem mondták még neked, hogy "bölcs maradsz ha hallgatsz"?

2020. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!