Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet ebből bajom?

Lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés
Csináltam kamuprofilt snapchaten és egy sráccal sexchateltem kuldozgettunk is képeket én persze netről leszedettet viszont ő sajátot, de nem mentettem lenegyik képet sem szóval kitorlodott, és a végén elárultam magam miután gyanakodott aztán elküldött a ge**be .. ő nagy körű én kiskorú vagyok ezt el is mondtam neki, ebből lehet bármi féle problémám nekem? Pl tenne feljelentést valahogyan nem tudom milyen indokkal vagy hasonló.

2020. máj. 27. 00:30
1 2
 11/11 anonim válasza:
Magyarorszagon 14 a hatar tehat legyen csaj vagy pasi ha be tolti a 14 akkor jogilag kepcserezhet dughat stb bar en azt mondanam kb 12 lenne a job hater de ma ha valaki 14 nem lesz baj ha kapsz egy 14 eves csajtoj nude kepet ne lesz bajod hisz elmult 14
2021. ápr. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!