Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet ebből bajom?

Lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés
Csináltam kamuprofilt snapchaten és egy sráccal sexchateltem kuldozgettunk is képeket én persze netről leszedettet viszont ő sajátot, de nem mentettem lenegyik képet sem szóval kitorlodott, és a végén elárultam magam miután gyanakodott aztán elküldött a ge**be .. ő nagy körű én kiskorú vagyok ezt el is mondtam neki, ebből lehet bármi féle problémám nekem? Pl tenne feljelentést valahogyan nem tudom milyen indokkal vagy hasonló.

2020. máj. 27. 00:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Nem bmeg, de ne csinalj ilyen hulyeseget, ne hozz szarba mast... ez a dolog kiba nagy felelosseg, ne elj vissza a szamitogep szabadsagaval, mert legkozelebb megeshet, te kerulsz bajba :/
2020. máj. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazad lehet szar érzés lehet most neki hogy egy full ismeretlennek két szép szó után mezzelen képeket küld. De amúgy meguntam nem csinálom többet csak kifogtam egy szerencsés szerencsétlent
2020. máj. 27. 00:45
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem lesz bajod tőle jogilag ha nem mentetted le a képeket és/vagy nem publikálod őket (nem osztod meg másokkal). Hogy erkölcsileg mennyit érsz azt inkább nem minősíteném, de ez van így jár aki snapizélni akar, legalább megtanulja hogy a 99%-a a női regeknek kamu.
2020. máj. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
93%
Biztos nem lehet bajod. Remélem máskor nem csinálsz ilyet.
2020. máj. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
93%
Nagy marha vagy az biztos. Kiskorúként. Mi lesz veled később? Szoktad egyébként ilyet csinálni, lebuktatni a pedofil gyanúsokat és valódi feljelentést tenni. Örülj neki, ha a srácnak több esze van és csak elküldött a g..cibe.
2020. máj. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De ő volt elvileg nagykorú és én kiskorú,
2020. máj. 27. 09:33
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, legközelebb meg te leszel full felháborodva, hogyha egy kamu profilon átver téged valaki és hülyét csinálsz magadból miatta.

A hozzád hasonlók miatt van annyi baj, mert nem fogjátok fel hogy mennyi kárt okoztak az ilyen ostoba hazugságokkal.

Nem, nem lesz belőle bajod, SAJNOS. Pedig megérdemelnéd, ha mástól nem, akkor a szüleidtől, hogy hónapokra ne is léphess fel az internetre.

Gondold át hogy mi lett volna ha te vagy az akivel ezt valaki megteszi. Ha arról a srácról derül ki, hogy egy 64 éves nyomi pedofil, vagy éppen apád az, aki így akar téged ellenőrizni.

Remélem legalább te megjegyzed egy életre, hogy az interneten ne higgy senkinek!

2020. máj. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem lesz belőle semmi, max akkor lenne gond ha kiskoruként magadról küldtél volna, de akkor is inkább a másik félnek lehetett volna belőle gondja.
2020. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem lesz ebből semmi, mert eleve nem saját képet küldtél. Neki kellemetlen hogy saját meztelen képét átküldte és emiatt szerintem tart ő ettől hogy visszaélsz vele. Az hogy a kép nincs lementve meg kitörlődött az még ott van a felhőben valahol. Egyet jegyezz meg ami egyszer felkerül az internetre akármi bármi, bárhova, annak örökké nyoma marad valahol, csak az a kérdés mennyire fog elterjedni.

De egy biztos ami a netre kikerül akár egy mondat annak örökké nyoma fog maradni, ezt jegyezd meg. Nem véletlen ideges a srác akivel így kibabráltál és ha az ő képe napvilágra kerül ami lehet ne a te hibádból lesz mert a felhőben az ott van még és elég ha egy hacker poénból pont azt szedi le és teszi fel különféle oldalakra. De abban te vagy a hibás hogy te kezdted el és miattad került oda a kép. De nyilván komoly bajod ebből nem lehet mert szerintem a srác nem fog azzal dicsekedni hogy egy kiskorúnak küldött meztelen fotót még ha akkor nem is tudta hogy az vagy.

2020. máj. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
elég necces. ismertem olyat, akit aztán ezzel zsaroltak ... szegény srác már kompolett idegbajos volt. de remélem legalább megnyugtattad h nmem adod ki senkinek ...
2020. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!