Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ebben az esetben mehet a...

Ebben az esetben mehet a feljelentés vagy gyakorlatilag semmit nem ér?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: feltörték az emailem, vagyis beléptek, ugyanis 1 ember tudta a jelszavam és vele nagyon elmérgesedett a kapcsolatunk. Az emailemen keresztül pedig megváltoztatták az összes jelszavam(facebook, iwiw, myvip stb)

Tehetek ezért feljelentést, illetve ér valamit, vagy úgymond kinevetnek ennyivel és úgysem lesz belőle semmi? Tudom, hogy bizonyíték nélkül nem vádolhatok senkit, de pontosan tudom, hogy csakis az exem lehetett. Ha az ő nevét elmondom, hogy erősen rá gyanakszom, akkor elmennek hozzá és lefoglalják a gépét, míg megnézik, hogy találnak-e rajta bizonyítékot? Vagy valahogy le tudnák a gépén nyomozni hogy ő volt-e? Légyszi, segítsetek!


2010. júl. 28. 11:11
1 2
 1/12 anonim válasza:

Hát figyelj...

Nekem ellopták a 30ezer forintos telefonomat és a rendőrség nem foglalkozik vele semmit. Amikor bementem a kapitányságra, focimeccset néztek a tv-ben és várnom kellett amíg vége lett, hogy foglalkozzanak velem. ! hónapja lopták el a telómat és semmi. Egy ilyen drága telót imei szám alapján be tudnának mérni, de nem érdekli őket és nem foglalkoznak vele. Szerintem ilyen alapon a jelszófeltöréssel se csinálnának semmit.

2010. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
4 hónapja lopták el*
2010. júl. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Hát...ha annyira biztos vagy benne hogy az exed lehet akkor szerintem menj el a rendőrségre,de ahogy írtad bizonyíték nélkül elég nehéz lesz bizonyítani,

szerintem le foglalják a gépét.Velem is történt már ilyen de csak akkor foglalkoznak vele ha írt rólad valamit vagy e-maileket küldött személyeknek hogy te mire lennél hajlandó,tehát valami olyan okra gondolok ami megsértette a személyed, másképpen ennyiért nem fognak veled foglalkozni.

2010. júl. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezért sajnos nem lehet feljelentést tenni :( szerintem ,mert nem történt lopás vagy egyéb dolog...
2010. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az e-mailedbe még betudsz lépni? ha igen, akkor kérj új jelszókat és amivel csak te tudsz belépni az iwiw, facebook stb. azután változtasd meg az e-mailed jelszavát!


jogilag nem tudom, mit lehet lépni.

2010. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
11:17-esnek írom! próbáld meg ezt hátha tudtam segíteni és sikerrel jársz : [link]
2010. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

11:22-nek írom, 11:17 vagyok. :D

Köszönöm szépen, megnézem! :)

2010. júl. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11:22-esnek írom. Sony ericssonra nincs meg ez a program? Ez neten látja a telót, hogy hol van?
2010. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Senkinek nem írt semmit(legalábbis nem tudok róla) "csak" a jelszavam változtatta meg mindenhol!!!!!! Az emailemét is! Tehát akkor esélytelen, hogy bármit is elérnék a feljelentéssel, ugye?
2010. júl. 28. 11:39
 10/12 anonim ***** válasza:

iwiw-en és myvip-en szerintem tudsz csinálni vmit ez ellen.

írj nekik és fénymásold be a személyidet nekik, hogy te vagy az, talán engednek.


mailt nem fogod tudni visszaszerezni rendesen.

főleg ha külföldi.


amúgy ez nem "feltörés"...


javaslom, hogy szedj ssze pér keményebb jóbarátot és beszélgess el az exeddel, egy ilyen piti ügy miatt nem fogja kockáztatni, hogy megverjék.

2010. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!