Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek ilyen ritka...

Mit tehetek ilyen ritka setben, hogyan tudom a gyermeket kettos allamplgarkent bejegyeztetni?

Figyelt kérdés

ferjemmel kulfoldon elunk, szuletett egy kozos gyermekunk.az apa az adataimmal visszaelve a tudomasom nelkul,csak a jelenlegi orszag allampolgarakent anyakonyveztette.

holott mivel az anya magyar, igy kettos allampolgarsagu kellene hogy legyen a gyermek.


2020. ápr. 19. 13:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
tegnap 16:21-es: én például nem magyarul dolgozom a gépemen, és nekem az fontos, hogy az itteni karakterek legyenek tökéletesek (Pl "ß"), ami magyar kiosztás esetén enm lehetséges.
2020. ápr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

9-es: gondolom, te csak magyarul írogatsz, akkor tényleg elég a magyar billentyüzet.

Nekem nem, nálam német, angol és orosz van, mert ezeket használom a nap nagy részében, a magyart csak akkor, ha néhány magyar oldalon írok.

Magyarra átállítani azért sem jó számomra, mert úgy rengeteg hibával írok, mert egy csomó betü máshol van, mint ami a billentyüzetre van írva.

Így annyi hátrányom van, hogy nem tudok hosszú Ü-t és Ö-t írni, de ez nem igazán zavaró a legtöbb esetben.

2020. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
32%

11-12

Rendben is lenne, ha nem magyar oldalra írnál. Attól függetlenül, hogy magyar vagy-e vagy sem.


Vagy csak PÉNZÉRT írsz az oldal olvasóinak a nyelvén? Csak pénzért adod meg a tiszteletet az olvasóidnak?


Vagy neked nem fizetnek a külön-külön gépért? Vagy a nyelveket könnyebb megtanulni, mint a betűk helyét a más ábécés billentyűzeten?


Nincs mentség, csak ürügyek amiket írtál. Az igazi ok egész más.

2020. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ma 21:19-es: igen szomorú, hogy te CSAK a pénzt látod az egészben, mikor éppen arról szó sincs! De neked nyílván az a lényeg. Nekem nem.
2020. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!