Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Létezik ilyen törvény?

CsAnita23 kérdése:

Létezik ilyen törvény?

Figyelt kérdés
Párom tavaly kèrt kölcsön az akkori főnökétől pénzt. Mèg fennàll belőle 180.000ft. De azòta kirugta. Nemrèg előállt egy fehèr a/4es papìrral amiről azt mondta h ügyvéd által lett készìtve az adósságròl. És ìrja alà a pàrom hogy március 16ig visszaadja. Azt mondta a pàrom h egy sima a/4es papir volt semmi bèlyegző pecsèt ilyenek nem voltak rajta.. most ráírt ez a szép volt főnöke h lassan lejár a hat.idő ès ügyvédi felszólítást fog kapni.. szerintem ez kamu papír volt. Ennek alapján én is bemehetek akàrhova és hasra ütök hogy xy ennyivel tartozik.. ti mit gondoltok? Jelenleg a pàrom munkanélküli ès erről a volt főnöke is tud hogy nem tud neki addig törleszteni
2020. márc. 9. 16:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egy felszólítás, hogy fizess. ha nem fizetsz, akkor a bíróságra fogja benyújtani, aki felszólít a fizetésre, ha nem akkor behajtatja egy bírósági végrehajtóval.

Na ezt fellenezheti meg a párod..... csak nem tudom milyen indokkal?

2020. márc. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat
2020. márc. 9. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!