Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy nyomozó mindenkit be tud...

Egy nyomozó mindenkit be tud forgatni vagy van akit nem?

Figyelt kérdés

Pl.ha történik pl. egy lopás és gyanú merül fel arra vonatkozóan, hogy ki lehetett mert már volt büntetve többszőr és akkor biztos,hogy ő volt,mert ő pont a közelben volt,és akkor tuti biztos ő volt (megjegyzem ez még nem bizonyíték,ezt a rendőr is tudja) tanúként idézik és próbálják beforgatni.


Kérdésem:

Minden ilyen embert be tudnak forgatni ,ha így nem akkor úgy de mindenképp mindenkit be tud forgatni egy rendőr vagy van azért olyan,akit nem?



Csak normális válaszokat kérek.



2019. máj. 3. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Engem még nem sikerült neki.
2019. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
1# egy büszke bűnöző válaszát hallottuk köszönjük
2019. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Én meg saját bőrömön tapasztaltam károsultként, hogy még a bűnöst sem tudják "beforgatni", mert a törvény a bűnözők oldalán áll.
2019. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Még téged is belehet Levike!
2019. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3-as!

Mondasz valamit.

Nem hiába a gyanusítottaknak a rendőrségen minden ingyenes.

Ingyen rendelnek ki ügyvédet neki, amit mondjuk bűnügyi költségként utólag behajtanak rajta vagyis nem,mert nyilatkozik,hogy nem sok jövedelme van és 80%-át elengedik,az állam viseli.

Aztán ingyenes a jegyzőkönyv másolat.


Tanúkihsllgatásnál nincs ilyen.

Ha kell ügyvéd keress egyet ,ami nem olcsó,több tízezerért megy el egy kihallgatásra, a jegyzőkönyv másolatért is fizetni kell a tanúnak.

2019. máj. 4. 01:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát téged elvileg nem lehet Levike. Akkor már megválaszoltad a saját kérdésed azzal, vagyis megválaszolhattad volna anélkül, hogy felteszed mivel ha van rá ellenpélda akkor már nem igaz...
2019. máj. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Dehogynem biztos belehet engem is.

Csak azért kérdeztem, hogy esetleg nincs e 100 emberből 5 akit nem lehet sehogyan sem ,mert ismeri a dolgokat, tudja,hogy mit kell mondani,rendelkezik azzal a speciális rutinos,profi tudással amivel egy átlagember nem, mintha hallottam volna már ilyesmit valamikor, de én kérdezek...

2019. máj. 4. 09:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!