Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vas megyei rendőröket hová...

Vas megyei rendőröket hová vitték pontosan Borsodba? Megszakadt a mobilkapcsolat, hol szállásolták el őket, melyik faluban vannak konkértan?

Figyelt kérdés
aki tud valami friss infót, kérem írjon!
2010. jún. 7. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szervusz! Most vitték őket borsodba? Húha! A párom már kint van péntek óta, de mindig hív mi újság. Valaki ismerőst nem tudsz felhívni?
2010. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Mivel elfogytak a homokzsákok, a rendőröket pakolják a gátakra. A mobilkapcsolat nem megszakadt, csak kolompárék úgy gondolták, hogy a közeli adótorony útban van a védekezéshez, így hát lebontották, szétszedték, és bevitték a méh-be...
2010. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

vasárnap hajnalban vitték el, eddig úgy tudom Felsődobszán voltak, azóta semmi hír. egész nap keresem a neten, hol lehet, igaz, a telefonja sem volt fullra töltve,annyira hirtelen jött a berendelés. valszeg lemerült, de semmit nem tudok róla és aggódom, a felesége vagyok.

remélem kolompárék nem szedték szét az adótornyot, mert kitekerem a nyakukat az biztos :-)


elég aggasztó híreket olvasok Borsodból és nagyon aggódom. ha valaki tud valamit róluk hogy hol lehetnek konkrétan melyik szakaszon, faluban kérem írja meg...

előre is köszönöm

2010. jún. 7. 21:03
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia ! Ismét az első válaszoló vagyok. A párommal most beszéltem, ő katona. A telója most merül lefelé, így kérte is, hogy rakjuk le. Lehet, hogy lemerült.

Nagy a fejetlenség ott. Sok embert nem is 'használnak'. A páromat is berendelték, de fogalma sincs miért mert még egy homokzsákot sem rakott arrébb. Remélem most, hogy apad tudnak visszajönni, mert nem készült fel arra, hogy ennyi napra mennek ki, hisz csak egy váltóruhát vitt magával.

Ne izgulj! Fel a fejjel! :)

2010. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
szia első válaszoló! köszi a megnyugtató híreket, bízom benne,hogy hamarosan itthon lesznek a fiúk.
2010. jún. 8. 05:23
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a fejetlenség rohadt nagy. Én is voltam három napot, de abból kettő inkább "kirándulás" volt. Első nap Edelényben voltunk, ott kellett volna az ember. Harmadnap Vizsolyban, ahol megerősítettük a gátat (ez kb. 150-200 homokzsák lepakolását jelentette), aztán váltott minket két busznyi rendőr Zalából. Hogy mi a fenét csináltak ott, nem tudom. Olyan túl sok mindent szerintem nem. De ne aggódj! Nem lesz baja! Vigyáznak egymásra!
2010. jún. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ónod,bőcs,ott vannak most legtöbben,de szinte mindehova kerültek ország többi részéből érkezők

mobilja vagy lemerült,vagy olyan részen van,ahol elromlott az adótorony

hogy pontosan hol lehet,nem lehet megmondani,miskolc belsejében lakom,percenként 5-6 tűzoltó,mentő,rendőr,busznyi katona és hasonló megy el a ház előtt szirénázva napok óta...

2010. jún. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a viszonylag megnyugtató válaszokat. ma tudtam beszélni telefonon vele, pár másodpercet, aztán megszakadt....sajnos még mindig nem tudni mikor jöhetnek haza. köszönöm mindenkinek aki válaszolt.
2010. jún. 8. 11:18
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Apum és anyumat is behívták pénteken (rendőrök) azóta kint vannak. Ha jól tudom minden katonát, rendőrt, stb. általában iskolákban, csarnokokban szállásolnak el. Matracot kapnak, de kicsit össze vannak zsúfolva. Ne aggódj vigyáznak egymásra és csoportokba/váltásba mennek egy-egy helyre, majd vissza az ideiglenes szállásra. Biztosítanak zuhanyzót (1-2) és egy nap egy meleg ételt szóval tényleg ne aggódj.

Sajnos én se tudom mikor engedik őket haza, de anyum azt mondta, volt egy kisebb rendőrcsoport akiket hazaküldtek szóval szépen lassan megy mindenki haza, de hogy ez ezen a héten történik meg vagy a következő héten nem tudom.


Mindenesetre kitartást minden katona, rendőr, tűzoltó, polgárvédelmis, stb barátnőnek/feleségnek/gyerek(ek)nek lassan vége lesz ennek is.

2010. jún. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
*apumat
2010. jún. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!