Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A sünözésre miért ennyire...

A sünözésre miért ennyire harapósak a rendőrök?

Figyelt kérdés

már többször elöfordult, hogy rendörök jelenlétében (vagy csak biztonsági őrök) elkezdtünk sün-t kiáltozni és nagyon mérgesek lettek ránk, szószerint: "ne sünözzél, bzmeg!!!"

pedig maguknak vivták ki az elnevezést? a fakabát nem lenne kevésbé sértö? egyébként meg ha sünözést felváltjuk HEDGEHOG (angolul a sün) akkor nem értik, hogy mivan.


2010. ápr. 29. 20:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
63%

Én gondolkozok azok, hogy rendőrnek (inkább csendőr) menjek, most vagyok 3. osztályos. De ahhoz látni kéne a fényt, hogy rendszerváltás lesz.


A rendőrök eljátszották a bizalmukat, én nem sün akarok lenni meg traffipaxos, hanem aki védi az embereket és az igazságot.

2010. ápr. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Mért kiabálják torkuk szakadtából hogy sün?" Szerintetek a kommandósok ha "betörnek" valahova miért üvöltik torokból hogy "Rendőrség! Megállni!" stb. ?? Mert ha rádrúgják az ajtót és rádüvöltenek, megtorpansz és azt se tudod fiú vagy lány vagy, olyan is van amikor valaki szó szerint pepisált mikor rátörtek a TESZ-esek...


A sün-re meg csak annyit hogy én is zsaru leszek és nem zavar egy kicsit sem, de van akiket tényleg zavar mivel "gúnynévnek" számít...

2010. máj. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el a következőt! Oda állsz a tükör elé, nézed magad, majd kis idő után sóhajtasz egyet és azt mondod: "Basszus, milyen hájas disznó vagyok." (Csak tegyük fel!). Ez (mondjuk) az önkritika. De képzeld el, mennyivel másképp esik, ha ezt valaki más mondja, ráadásul olyan stílusban, ahogy ti "sünöztök". Nos?
2010. máj. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
52%

KEDVES CIVILEK! (mondjuk én is az vagyok, csak ígymondom)

TANULJUK MEG ha lehet 18 éves korunk előtt, hogy RENDŐR JELENLÉTÉBEN, ILL. ELJÁRÁS ALATT NEM VICCELÜNK!!!

Ami neked vicces, az másnak nem az!!!

Nem poénkodunk azzal, hogy sün, meg bomba, meg mianyám, mert honnan kéne egy másik józan embernek tudni, hogy te éppen viccelsz? Ha ilyet vársz el a társadalomtól, csalódni fogsz, az meg dühhöz vezet, stb... tisztelettel egy gyanúsított.

2010. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem sün hanem sun ( nap ) csak a sünök olyan hülyék hogy ezt nem tudták és sünnek olvasták SÜN SÜN SÜÜÜÜN :D
2011. ápr. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!