Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tényői gyilkosság. Miért...

Tényői gyilkosság. Miért zárták ki az idegenkezűséget?

Figyelt kérdés

Apa kíméletlenül megöli az asszonyt, valamint a gyermekeit. Ezt követően saját magával is végez, pedig állítólag harmóniában élt a család, és az apán sem látszódott semmi furcsaság.


Legalábbis ez van a médiában.


A kérdése(i)m a következő(k): miért zárták ki az idegenkezűséget?

Biztos, hogy az apa volt a tettes? Mi módon jutottak erre, hogy az apa ölte meg a családot, és saját magát?


2010. márc. 26. 14:57
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

15:45


Nehogymár ne írhassam le, amit hallottam,vagy olvastam csak azért, mert neked nem tetszik. De ezek szerint te olyan okos vagy, hogy tudod mi történt. Nacsak azért, mert olyan bátran lefikázod mások verzióját. Tessék itt van a cikk:


"leszögezzük még egyszer, hogy több médium is megírta, az apa nem járt ilyen kezelésekre.


Ide társul a mai napon tudomásomra jutott információ, miszerint a rendőrség felülről "szájzárat" kapott, és ragaszkodnia kell a családapa ámokfutását felvázoló sztorihoz. Ugyanis informátorom győri rendőrségi forrásra hivatkozva állította, hogy Tényőn, kedden, igen nagy valószínűséggel cigányok által elkövetett rablógyilkosság történt, és ezt a bűncselekményt, de leginkább az elkövető(k) személyére(eire) utaló adatokat fű alatt kell tartani, tekintettel a választások közelségére, ugyanis egy ilyen esemény nyilvánosság elé tárása robbanásszerűen a Jobbik megerősödését vonja maga után ebben a régióban, ugyanúgy, mint Kelet-Magyarország nagy részén, és ez akár eldöntheti a választásokat is."

2010. márc. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Uolsónak: Te jó ég! Én is azt hallottam helyiektől, hogy három tettes volt, a gyerekszobában kezdték, az anya sérülten sietett oda, az ajtóban ölték meg. Az apa kimenekült a garázsba és ott ölték meg. Egyértelmű rablógyilkosság.

[link]

2010. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
16:18 Le ne merd írni, hogy mit hallottál, mert 15:45-től megkapod a magadét.
2010. márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Van itt még egy kérdés a poltikánál, ott azt írják, hogy c. nem ölnek gyerekeket. Nem hát, a sajátjukat biztosan nem. A kisgyerek is lehet tanú.
2010. márc. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Az se igaz, hogy a sajátjukat nem.
2010. márc. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
33%

Hehe... :-) Nem is vártam mást... (Hál'Istennek már nincsenek illúzióim. :-) )


Egy szóval nem írtam, hogy én mit gondolok, azt meg főleg nem, hogy tudom, mi történt. Nem is tudhatom, nem voltam ott, nem vettem részt a helyszíni szemlén, nem láttam a jegyzőkönyvet, és nem is "hallottam" semmit, nincsenek "rendőrségi forrásaim", "informátoraim" stb. stb. stb. (Az ilyen médiában megjelent "rendőrségi forrásból", "informátortól" dolgokat meg alapból fenntartással kezelem, mert baromi jól hangzik, csak nem vagyok vele meggyőzve. Ami ugye alapja a bizonyításnak, hogy másokat is meg tudok győzni arról, hogy máshogy nem történhetet és nem lehet más az elkövető. Erről meg ugye itt szó sincs.) Amúgy mindig jót nevetek az ilyeneken. Névtelen "informátorra", "forrásra" hivatkozni... ezek biztos 100%-ig megbízható, hiteles, valódi, ellenőrzött információk. Főleg, ha a média közli... :)

Na, hagyjuk...


Jah, ne felejtsétek! Este CSI a TV-ben!! :)

2010. márc. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Egy szóval nem írtam, hogy én mit gondolok, azt meg főleg nem, hogy tudom, mi történt. Nem is tudhatom, nem voltam ott, nem vettem részt a helyszíni szemlén, nem láttam a jegyzőkönyvet, és nem is "hallottam" semmit, nincsenek "rendőrségi forrásaim", "informátoraim" stb. stb. stb. (Az ilyen médiában megjelent "rendőrségi forrásból", "informátortól" dolgokat meg alapból fenntartással kezelem, mert baromi jól hangzik, csak nem vagyok vele meggyőzve.


Megmondanád, hogy akkor mégis mi a francot keresel ezen az oldalon? Merthogy mi azért kattintottunk ide, hogy válaszoljunk a kérdező által feltett kérdésre: Biztos, hogy az apa volt a tettes? Mi módon jutottak erre, hogy az apa ölte meg a családot, és saját magát?


Akkor válaszolj, hogy miért vagy itt, azért, hogy szórakozz másokkal? Azzal szórakozz, akivel egyidős vagy.

2010. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Oké. :)


"Biztos, hogy az apa volt a tettes?"


Természetesen semmi sem biztos, amiről én magam nem győződtem meg. A Rendőrség ezt mondja, más meg mást állít. Miért kéne az egyiknek jobban hinnem, mint a másiknak? Semmi okom nincs rá. (A "rendőrségi forrás" és az "informátor" sem az.) Mivel tehát egyik sem tud minden kétséget kizáróan meggyőzni (az egyik azért, mert csak a médiában megjelenteket tudja felhozni, a másik meg azért, mert nem fogja az orromra kötni a helyszíni szemle során készült jegyzőkönyv tartalmát), ezért - én úgy gondolom - nem tudok objektíve állást foglalni, ennél fogva nem tudom azt mondani, hogy bármely oldal is hazudna, eltitkolna valamit, stb. Marad a fantáziálás, a találgatás, az ilyen titokzatos forrásokra, informátorokra hivatkozás, de ezek nem vezetnek sehova, csak ide... Szerintem...


"miért zárták ki az idegenkezűséget?"


Talán mert a nyomokból erre a következtetésre jutottak.

Természetesen akár az is lehet, hogy erre kaptak utasítást. Egyikről sem vagyok meggyőzve (fent leírt okok miatt), de most utóbbi mire jó? Arra, hogy megint cigányozzunk, vádaskodjunk, elméleteket gyártsunk stb. stb. stb.


"Mi módon jutottak erre, hogy az apa ölte meg a családot, és saját magát?"


A válasz nagyjából ugyanaz (fenti első mondat). Elvégezték a helyszíni szemlét, begyűjtötték a nyomokat, anyagmaradványokat stb. és az elemzés-értékelés során erre a megállapításra jutottak. Meg tudja ezt valaki cáfolni? Aligha. Akkor mire alapozom a vádaskodásom? Arra, hogy "hallottam", meg "állítólag"?

2010. márc. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Egyébként én is azért vagyok itt, hogy válaszoljak a feltett kérdésekre. Csak most olyannyira elterelték a figyelmem ezek az ... írások, hogy megfeledkeztem erről. Sorry! Pótoltam (fent).
2010. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Pontosan azért írtam, hogy hallottam és állítólag, mert az nem ugyanaz, mint a tudom. A tudom, hogy így vagy úgy volt a vádaskodás.
2010. márc. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!