Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Menyi az esélye, hogy elkapnak...

Menyi az esélye, hogy elkapnak igy valakit?

Figyelt kérdés
Ha ismeretlen tetes ellen feljelentést tesznek pl testi sértésért akkor menyi az esélye,hogy elkapják ha nem volt szemtanú?
2010. márc. 13. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre szerintem nehéz így válaszolni. Kérdés hogy más módon bizonyítható e. Pl tárgyi bizonyítékok: Véres ruha, fejsze. D
2010. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem szinte semennyi. Nekünk a kocsinkat lopták el anno, egy Trabi volt, de azzal mentünk mindenhova, bejelentettük, hogy ellopták, de azt mondták, fölösleges nyomozni, úgysem lesz meg...


Tudom, a te helyzeted azért más, de szerintem akkor sem sok esélyed van... bebizonyítani nem tudod, a végén meg még beperel az illető rágalmazásért, aztán még te fizethetsz :-/ Ilyen a magyar igazságszolgáltatás...

2010. márc. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyik ismerösöm tart attól,hogy feljelentik mert volt egy román srác aki több utcán át dumált neki meg provokálta és az ismerösöm kétszer megütöte a fején aztán otthagyta sose láta még a srácot.A srácnak kicsit véres let a polója de a saját vére pár csep anyi még,hogy az ismerösöm bizonyithatóan rasszista 1-2 kép meg poszter miatt ha ez elég bizonyiték de az 2 ütés nem rasszista indétéku volt ez számítana valamit?
2010. márc. 13. 18:17
 4/9 anonim ***** válasza:
haha nincs idejük mert elmennek korai nyugdíjba
2010. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerinted a rendőr a cigány mellett állna ki és nem a magyar mellett?? áh azok is rasszisták én is és fél Magyarország.
2010. márc. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát kételkedek ebben a mútkori után amikor nekem jöttek 2 en egyiket leütötem és elfutotam utána engem akartak megbüntetni hogy rasszista vagyok és szegény kisebbségiek ezért akartak megverni..
2010. márc. 13. 18:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt nem büntetik ha rasszista vagy. Max ilyen jellegű kijelentésekkel provokálsz egy orkot. De azt meg bizonyítani kéne. Értem én hogy az orkok ketten voltak, ezért szopás ez az orkvédő törvény.
2010. márc. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem rendőrök előtt azért nem kell nagyon mondogatni, ki tudja, milyenek, játszani kell a hülyét. Amúgy szerintem semmi esély rá, hogy bevigyék a haverodat, De van egy olyan gond az alja népséggel, hogy ha az egyikkel gáz van, jön "á cshálád" és támogatja... :-/

Egyébként üssétek csak, nektek drukkolok ;)

2010. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ha esetleg megnézte az arcát és adott személyleírást, vagy volt esetleg térfigyelő a közelben, akkor van esély. Ezek meg szemtanúk nélkül szerintem semmi. A vérminta nem sokat ér, ha nincs mivel összehasonlítani.


Az, hogy esetleg van némi rasszista beállítottsága az illetőnek, az önmagában még kevés. Ahhoz, hogy abból minősítő körülmény legyen, be kellene bizonyítani, hogy az ütés is rasszista indíttatású volt.


A "múltkori": mit értesz az alatt, hogy téged akartak megbüntetni? Azt, hogy ellened indult eljárás? Valószínűleg azért, mert te valósítottad meg a "Testi sértés" tényállását. Nincs ebben semmi rossz, így müxik a rendszer. Aztán ha az eljárás során kiderül, hogy ők voltak a kezdeményezők, de pedig jogos önvédelmi helyzetben voltál, akkor megszüntetik ellened az eljárást. A másik, annak, hogy meg akartak verni és annak, hogy te mondjuk rasszista vagy (legalábbis ezt állítják), semmi köze egymáshoz. Utóbbi nem lehet oka az előbbinek.

2010. márc. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!