Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyi az esélye, h lebukok,...

Mennyi az esélye, h lebukok, ill. milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
Jelentkezni fogok rendőrnek, csak annyi a bibi, h van egy kisebb egészségügyi problémám, ami nem akadályoz semmiben, 100 %- os vagyok, de emiatt elutasíthatnak. Elhallgatom ezt a dolgot. A kérdésem a fenti.
2010. okt. 10. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az említett dolog vizsgálata csak "bemondásos" alapon működik, mint pl az allergia akkor titkold el. Ha rendesen vizsgálják akkor meg úgyis lebuksz érdemes inkább bevallani. Egyébként én is jövőre jelentkezek.
2010. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem sok. és semmilyen, max annyi hogy leszerelnek, ha annyira komoly a problémád. De le nem csuknak érte ha erre gondolsz.
2010. okt. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért milyen problémád van?
2010. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja mi a problémád?

De egyébként ha kiderül először megkínoznak majd kivisznek a Kossuth térre ahol az emberek megköveznek, végöl pedig sortüzes kivégzés lesz. Ez megfelel?

2010. okt. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Először is köszi a válaszokat, ja meg a kérdéseket is :) bizonyos autoimmun betegségem van, a jelentkezési lap alján olvastam vmi "büntetőjogi felelősségem teljes tudatában" szöveget, ezért az érdeklődés. Nem, a börtön és a sortűz nem fordult meg a fejemben.
2010. okt. 10. 23:19
 6/6 anonim válasza:
Csá ,szerintem mond el.A
2010. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!