Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha beküldök valakit magam...

Ha beküldök valakit magam helyett az államvizsgára és lebukok, annak mennyire súlyos következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Annak elég súlyos következményei lesznek (nem lehetnek). Kirúgnak, és eltiltanak a felsőoktatástól pár évig.


Amúgy államvizsgán csak ismer valami tanár, aki észreveszi, hogy nem te vagy, ezen nem gondolkoztál?


Én holnap megyek, de ha mást küldenék be, csak rosszabb jegyet kapnék.

2010. jún. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát kicsapnak, az biztos. A másik meg, hogy mégis hogyan? Általában olyanok államivizsgáztatnak, akik eddig tanítottak és ismernek. Ha nem, akkor meg azonosítanod kell magad, mint pl. a nyelvvizsgán.
2010. jún. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Levelezőn jártam. Pesten lesz az államvizsga, és én vidéki konzultációs központba jártam, vagyis akik ott tanítottak nincsenek jelen államvizsgán. Egyébként személyimmel menne az illető.
2010. jún. 16. 11:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tanulnod kellene... Az államvizsgát pedig teljesítsd ha diplomát akarsz, ne mást küldj már be magad helyett! Az eszem megáll...
2010. jún. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

ne haragudj, de remélem, h amennyiben mégis mást küldesz be magad helyett,nem fogsz diplomát kapni.ez nem fair azokkal szemben, akik végigtanulták és becsületesen végigcsinálták azt a pár évet.

egy egyetemi hallgató

2010. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem múlt héten volt két államvizsgám. Gyalázat, hogy valakiben ilyen egyáltalán felmerül... :((
2010. jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem pénteken lesz

nálunk azzal kezdődik az egész h.elkérik a személyit..++tényleg ismernek a tanárok..:s

2010. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!