Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 3hete felkészülés államvizsgára?

3hete felkészülés államvizsgára?

Figyelt kérdés
60tételem van, csak az a gáz, hogy munka mellett csinálom. Már ma neki álltam ebéd után, de nagyon lassan haladok. 2hetet még megyek 8-5ig és utána az egy hetet megkapom tanulmányi szabinak. De már most el akarom kezdeni. Valami tippetek van, hogy hogy tanuljak?
2011. máj. 29. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 3 teljes napom volt, kb. ugyanennyi tételre. Szerintem te jobb helyzetben vagy. :)
2011. máj. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úristen, akkor hajrá?és mennyit tudsz már? csütörtökön van a vizsga.?sok sikert
2011. máj. 29. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondd fel diktafonra és munka közben hallgasd (ha olyan a munka), vagy ha nem kocsival mész munkába, akkor tanuld utazás közben.

Egy tételt egymás után többször olvass el, utána próbáld felmondani összegezve, hogy minden lényeges "pont" eszedbe jut-e.

sok sikert!

2011. máj. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!