Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Államvizsgára hogy készültök?

Államvizsgára hogy készültök?

Figyelt kérdés

Június 20.lesz a vizsga. 60tételünk van. Már az elmúlt egy hónapban kidolgoztam őket. De igy is nagyon sok. Volt 12oldalas tételt, azt rövidítettem le 6oldalra. 3hét alatt gondoltam megtanulnia tételeket. Napi 3 tétel. Ez reális.

Vagy ti hogy készültök.


2011. ápr. 18. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Tavaly államvizsgáztam

június első hetén volt az államvizsga

május második és harmadik hetében még volt két legnehezebb vizsgám amiket már nagyon sokszor próbáltam

május utolsó hetében sikerült leadnom a szakdolgozatomat

másfél hetem maradt az államvizsgára úgy hogy heti 20 órában dolgoztam

kidolgozott tételeket elkértem előző évben vizsgázótól

és onnantól napi 8 órában tanultam (+4 óra meló)


mérnök lettem,4-essel végeztem:)


igaz a 2 utolsó vizsgám annyira nehéz volt hogy azokhoz képest az államvizsga már gyerekjáték volt


milyen szakon végzel?

2011. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Napi 3 tételt simán meg tudsz tanulni. Én is úgy készültem tavaly, ahogy te. Kidolgoztam a tételeket, és napi 3-4-et tanultam meg. Ja, és minden nap átismételtem, átolvastam az addig megtanult tételeket. Így könnyen meg is maradt, nem felejtettem el semmit.
2011. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!