Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Idézést kaptam, tanú részére,...

Idézést kaptam, tanú részére, de fogalmam sincs milyen ügyben, és a levélbe sem írták bele?! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én nemtudom mi ez, csak kaptam egy levelet mult7en a rendőrségtől hogy menjek be, tanuskodnom kell.. De azt se tudom milyen ügyben, én nem tudok semmit, nem láttam semmi balhét, lopást, verekedést, stb. a papiron meg nem irnak semmit, csak h hova menjek, hány órára, az iktatószámot, meg a jogszabályokat hogy mi van ha nem megyek... Már ideges vagyok emiatt, tudom h a tanuvallomás nem nagy valami, csak az irritál h nemtom miért kell bemennem... Próbáltam velük telón beszélni, de az aki irta a levelet szabin van 1 hétig még, én jövő szerdán megyek, a többiek akikel beszéltem nem mondtak senmmit mert nincs jogosultságuk. Félek, mivel soha nem volt rendőrségi ügyem, azt se tudom h zajlik a tanukihallgatás, meg miket kell mondani, annyit tudok csak hogy valami büntetőügy (mert bü. rövidités van a papiron az iktatószám mellett, az meg büntetőügyet jelent)

2015. júl. 13. 19:55
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
16-17-19, egyetértek.. oké hogy adatvédelem stb, legalább azt irnák rá hogy pl. lopási ügy, vagy igy röviden
2015. júl. 16. 18:41
 22/24 anonim ***** válasza:

nem hittem volna, hogy él még ebben a pöcegödör országban valaki, aki osztja a véleményemet


azt hittem itt csak vadállatok, barbárok, zombik és ősemberek laknak, meg rendőrök

2015. júl. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 árokpart ***** válasza:
Aki azt írta, hogy milyen hangot enged meg a kérdező aki a bizonytalansággal kapcsolatban kérdezett. Ide figyelj te kis senkiházi rendőr. Ajánlom vegyél vissza az arcodból mert nagyon keservesen megbánod értve vagyok? Ajánlom melegen.
2015. júl. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Gyere árokpart, lehet próbálkozni.
2015. júl. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!