Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Idézést kaptam, tanú részére,...

Idézést kaptam, tanú részére, de fogalmam sincs milyen ügyben, és a levélbe sem írták bele?! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én nemtudom mi ez, csak kaptam egy levelet mult7en a rendőrségtől hogy menjek be, tanuskodnom kell.. De azt se tudom milyen ügyben, én nem tudok semmit, nem láttam semmi balhét, lopást, verekedést, stb. a papiron meg nem irnak semmit, csak h hova menjek, hány órára, az iktatószámot, meg a jogszabályokat hogy mi van ha nem megyek... Már ideges vagyok emiatt, tudom h a tanuvallomás nem nagy valami, csak az irritál h nemtom miért kell bemennem... Próbáltam velük telón beszélni, de az aki irta a levelet szabin van 1 hétig még, én jövő szerdán megyek, a többiek akikel beszéltem nem mondtak senmmit mert nincs jogosultságuk. Félek, mivel soha nem volt rendőrségi ügyem, azt se tudom h zajlik a tanukihallgatás, meg miket kell mondani, annyit tudok csak hogy valami büntetőügy (mert bü. rövidités van a papiron az iktatószám mellett, az meg büntetőügyet jelent)

2015. júl. 13. 19:55
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Remélem hogy nekem is "csak ennyi"... Hátha
2015. júl. 14. 15:08
 12/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, csak annyi, hogy rendőr vagyok, és minden esetben rá van írva, hogy BTK *** alapján idézem tanúként.

Azt meg igazán nem értem, hogy mi ez a stílus amit megengedsz magadnak.

El kell menni a megadott időpontra, és majd elmondják, hogy mivel kapcsolatos. Kapsz igazolást, ha kérsz.

2015. júl. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

utolso: Igen-igen ez rá volt irva, meg hogy szankció van ha nem megyek be...

Amugy igen, megijedtem, életembe nem volt még rendőrsegi ügyem...

2015. júl. 14. 18:33
 14/24 anonim ***** válasza:

"Amugy igen, megijedtem, életembe nem volt még rendőrsegi ügyem..."


Most sincs. Tanúként hívtak be. Másnak kéne ijedezni, nem neked. Amúgy nem lesz nagy szám, vársz egy darabig, valaki utána behív, kérdez egy-két dolgot, lehet, hogy röhöghetsz is rajta, hogy mekkora nyomorék, hogy nem tudja nyomkodni a gombokat a műkörmétől, vagy épp összeomlik a rendszer ezért újra el kell mondanod a dolgot, mert hiába gépelte le nagynehezen, esetleg kedélyesen nagy egyetértésben megbeszélitek, hogy mekkora szar a világ, hogy a cigányok épp a szemét nem lopják ki az embernek blablalba.

Ha tudsz valamit bármiről, amit kérdeznek, elmondod, ha nem akkor meg nem. Ennyi.

2015. júl. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

!!!!!de olyan rossz ez és kikészit a bizonytalanság is..!!!!!


ezek állatok, egytől egyig. ezek fel se fogják, amit te érzel, át se érzik. barbárok. mindegyik ilyen, a nők is ott bent, az íróasztaluk mögött.


eljárási rendet kéne megváltoztatni és úgy kéne kezdeni, hogy aki így viselkedik, hogy nem nyugtatja le a polgárt, hanem titkolódzik a telefonba és akkor is amikor bemegy az illető, láthatóan teli félelemmel, azt el kéne bocsátani a rendőrségtől.


no és aki ilyet mond, hogy majd meglátja mi fog történni akkor ha eljön az ideje, azt kivégezni, hogy kiköt kikötni a cigány-telepre a villanyoszlophoz és lekapcsolni a közvilágítást.

2015. júl. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

ilyen leveleket napi szinten 10.000 számra postáznak, ezek a címzettek pont így éreznek mint te, és a határidő 2 hét. ezt felszorozva, olyan lelki terhet okoz társadalmi szinten a népeknek, hogy 1 százalékkal lerontja a gazdasági teljesítményt, balesetet okoz a közlekedésben, eszkalálódik a mikró-konfliktusokban, bezárkózást okoz, gyanakvást és bizalomvesztéshez vezet és félelmet kelt, elvonja a figyelmet fontos dolgoktól - akár


szorozd be az apróságot, 10.000el és 2 héttel és 365 nappal. no ez az államcsőd

2015. júl. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
node ezek akkora taplók, hogy 100 év múlva se értik meg, mert most is pont olyanok mint 100 évvel ezelőtt, csak van nekik okos-telefonjuk, ennyit változtak
2015. júl. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Azért az jogos dolog, hogy nem adnak ki infót, ugyanis ha elmondják, hogy miről van szó, akkor felkészülhetsz, utánajárhatsz, stb és könnyebben tudsz kamuzni.
2015. júl. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

""""""""""""Kérdező, csak annyi, hogy rendőr vagyok, ............

Azt meg igazán nem értem, hogy mi ez a stílus amit megengedsz magadnak. '''''''''''''''



EZ MEG ITT A FŐTAPLÓ , ledarálni és beszántani és bevetni rá a búzát, lesilózni és a disznókkal feletetni

2015. júl. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
néznék ki a fejemből és a kérdés elején már mondanám, hogy """""nem-tudom"""""""""
2015. júl. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!