Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek is szánalmasak a...

Szerintetek is szánalmasak a rendőrök?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=JexN27xCJp0

6:10-től


2014. márc. 25. 23:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
62%

"Amikor betörtek hozzánk és nyakoncsíptem a fazont akkor is egy igazoltatás után elengedték. Erről ennyit."


Ne haragudj meg rám, és ne is vedd kötekedésnek, de ezt így ebben a formában nehezen tudom elképzelni.


Nehezen tudom elképzelni, hogy az erősen statisztikai szemléletű rendszerben a rendőrök csak úgy futni hagynak egy tetten ért betörőt. Hiszen egy elfogás egy szolgálat során az intézkedések Szent Grálja, felér vagy 10 helyszíni bírsággal.


Ha meg mégis így volt, akkor az nem rajtuk múlt, mármint a helyszínen intézkedő rendőrökön.

2014. márc. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 wolosin válasza:
75%
Nekem eddig jo tapasztalatom van segitetek mindig , a kormany a szar hogy a tolvajnak mindent lehet
2014. márc. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
6%
Náci vagy TOMKET
2014. márc. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 wolosin válasza:
Nekem szól h náci vagyok? Kösz te meg állat
2014. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!