Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek is szánalmasak a...

Szerintetek is szánalmasak a rendőrök?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=JexN27xCJp0

6:10-től


2014. márc. 25. 23:20
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
88%
Be vannak fenyítve, kész, ennyi. Van a családomban is rendőr meg az ismerősök között is sok. Tudom hogy működik. Havi 90 ezerért ne várj mást. Szétesik a fegyverük ha használni akarják, de nem akarják mert akkor is őket veszik elő. A rendőr a legutolsó szar senki akit mindenki leköphet mert úgysem tud semmit tenni ellene, de amikor baj van mégis őket hívod.
2014. márc. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Azért abba is gondoljatok már bele, hogy mi lett volna, ha nem vonulnak ki a tolvaj háza elé.
2014. márc. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
39%

A legelső tuti meg sem nézte a videót, halvány lila gőze sincs a történetről, de az észt azt rendesen osztja, tipikus. :)


Röviden vázolom a helyzetet.

A szegedi rendőrfőkapitány vagy az, aki ezt a parancsot kiadta egy dilettáns, ez a videóból teljesen egyértelműen kiderül. Senki nem a cigányokat ment megverni, csupán egy tolvaj felkutatására mentek, de őt sem akarták bántani, pont ezért értesítették a rendőröket, hogyha esetleg a kérdőre vont tolvaj agresszív lenne, akkor szükséges lehet majd rendőri beavatkozás is. A tolvaj éppen cigány származású volt ugyan (mint az esetek túlnyomó többségében), de az a történet szempontjából teljesen mindegy, merthogy a tolvajkergetők ígyis-úgyis elő akarták keríteni, és mindenképp elmentek volna hozzá.


A szegedi rendőrség tökéletesen bemutatta, hogyan kell felsőfokon töketlenkedni.

1. Kiment 200 rendőr a helyszínre. Ezzel teljesen alaptalanul pánikot keltettek a helyi cigányokban. Most képzelje valaki magát a helyükbe, vagy ha ez nem megy, akkor képzeljétek azt, hogy ruszinok vagytok, és egy ruszin negyedben éltek, és kijön hozzátok 200 rendőr, ti nem ijednétek meg? Nem gondolnátok arra, hogy valami bazi nagy baj van? Ellenetek jönnek, vagy megvédeni akarnak 100 kopasz kigyúrt szélsőjobbostól, akik agyon akarnak venni? Arról nem is beszélve, hogy a rendőrök távozása miatt is marad a felfokozott hangulat, és igen van rá esély, hogyha valakit gárdistának néznek, akkor meglincselik, mindez az ostoba szegedi rendőri vezetők miatt.

2. Nézzük most meg azt a szerencsétlen rendőrt, aki igazoltatni akarta őket. Először is, halvány lila gőze sincs arról, hogy ma Magyarországon mi szabálysértés, mi bűncselekmény. Ostoba mint a tök. Ha a főnök azt mondja, hogy szabálysértés, akkor az az, "én nem tudom teccik érteni? Én s€gghülye vok, de a főnök az mán tudja." Pont ilyen idiótáknak lehetett arra parancsot adni, hogy 2006 őszén lincseljenek meg akárkit, akit az utcán találtak. Igen, volt olyan, hogy valaki munkából ment egyedül hazafelé, és egy rendőrosztag félholtra verte, majd öntudatlanul magára hagyta (semmi őrszoba meg miegymás, mint egy jogállamban) és minderről szerencsére videó is készült. Az igazoltató rendőr totálisan alkalmatlan, hogy elvégezze a munkáját, beszél össze-vissza, csak ki ne baxák a nála is balfax-abb főnökei.


Ez ma Magyarország. :(

2014. márc. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"Azért abba is gondoljatok már bele, hogy mi lett volna, ha nem vonulnak ki a tolvaj háza elé."


Kontra Árpád nem sejti meg, hogy gáz van, és a tolvajkergetők otthon érik. :)

2014. márc. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
50%
Ne viccelj, mire odaérnek végigmegy az infó a cigány forródróton. Az a legkisebb, hogy a bringatolvaj lelép, viszont jönnek a kancigányok cigánykodni.
2014. márc. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
75%
Úgy kellett volna intézni, hogy együtt mennek oda. Ami kiakasztó itt, hogy még a tolvajkergetőket, meg a bicikli tulajdonosát kezdték el cseszletni, mit afféle bajkeverőket.
2014. márc. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
8%
Az én családom is járt már így más ügyben. Szerintem azért a rendőr átlagintelligenciával is gond van, nemcsak a törvényekkel...
2014. márc. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
75%

azok


fater rendőr volt előző rendszerbe

ha most meglátja az akkori tolvaj pl vásárba messziről kiabál neki hogy "tiszteletem főnök nem csináltam semmit dik"

most meg ha muter táskájába belenyúl és ő elkapja a kezét már jön intézkedni a rendőr hogy "asszonyom engedje el a fiatalembert, ne bántsa azért mert cigány"

fogja és elenged muter meg magyarázkodhat hogy mért rángatta meg szegény tolvajt

2014. márc. 26. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
42%
Nem szánalmasabbak, mint a gizda kérdező
2014. márc. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
75%

bar szoktam morogni a trafipax vegett, vagy a hozzank tortent betores ugyenek ismeretlen tettes...lezart ugy vegett.

de igazabol emellett rossz szavam nem lehet, pedig volt velem ugyuk korektek voltak, ha segitseget kersz en pl nem talaltam 1 ceget, siman leszolitottam oket, segitenek, nem esznek meg :)

2014. márc. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!