Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A következő jogeset megoldásáb...

A következő jogeset megoldásában tudnának segíteni?

Figyelt kérdés

Egy pécsi lakos vezeti az autót, mellette a házastársa ül. Budapest területén megállítja őket két rendőrjárőr. Közlik a vezetővel, hogy a záróvonalat átlépve előzött.


Hogy folytatódik az eljárás, ha elismeri, és ha nem? (Esetleg a vonatkozó jogszabály-helyek?)


2009. nov. 14. 20:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
szabálysértést elkövető lakóhelyén
2009. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Azzonnal tagadni kellett volna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha nekik van igazuk azzonal kérni a szabálysértést rögzítő felvételt eredeti adathordózóján!!!!!!!!!!!

Ha van akkor jól megnézni ki lehet-e dumálni, ha nincs lehet bíróságra vinni, bizonyíték hiányában a vádlott nyer(persze ilyenkor a kocsiban űlök mind a keten nyilatkozzák, hogy tudomásuk megitélésük szerint nem történt szabálysértés) a rendőrbácsik ugyis mind azt mondják, hogy igen. Sok sikert!!!!

2009. nov. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 kalmangabor ***** válasza:
Azt nem írtad, a rendőrök tettek-e szabálysértési feljelentést. Bár, mivel az eljárást kérdezed, valószínűnek tartom, igen. Elvileg a szabálysértési feljelentésben leírják, mi, mikor és hol történt, leírják, ki volt ott és ki észlelte. Ez átkerül Pécsre, az ottani rendőrség fog határozatot hozni az esetleges büntetésről.
2009. nov. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 kalmangabor ***** válasza:
Előző vagyok. Ha bizonyítottnak látják az elkövetést, teljesen mndegy, tagad, vagy elismeri. Persze a határozat ellen majd lehet fellebbezni.
2009. nov. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy dícső rendőreink mit tartanak bizonyítottnak vagy: ki nem sza***ja le?:).

-jónapot ön ezt és ezt követte el...

-nem így törtöént,

-de igen szabélysértés...

-nem így történt, felvétel van-e róla

-nincs de igy meg igy történt

-nem igy történt

-eljárást indít a ma***jom, de mivel egy harmadik személy dönt hála istennek és nincs felvétel, nem tud semmit csinálni. csak tagadni kell. Ezt mindenki vésse az eszébe........

2009. nov. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Feljelentés csak akkor indul, ha elismerik, jól tudom?

2009. nov. 15. 12:21
 7/16 kalmangabor ***** válasza:
100%
Nem jól tudod. Eljárás akkor is indulhat, ha nem ismer el semmit a delikvens. Csak akkor egyszerűbb a bizonyítás. A dicső rendőrökről annyit, hogy akkor is így nyilatkozik-e kedves válaszoló társam, ha ellopják a kerékpárját, autóját, esetleg kap két egyformát az utcán? Szerintem ilyenkor jön az, hogy rendőrbácsik segítsetek!
2009. nov. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

17.50-esnek.

Ott a pont! Ha az első kettő törénik tényleg (szerencsére nem) akkor nekik szólok. Utolsónál nem. Férfi vagyok egyrészt, szégyelném, másrészt mérlegelés után ha sikerűl én intézkednék. Az életről meg ugy vélekedek ezügyben, hogy mindig nekem legyen jó>tehát ha nem akarok büntetést, vagy zsebbe kell fizetnem (ez manapság rika nálam), vagy tagadok. Ezzel magamrahargítom a rendőröket, de ez van. nem az én péntzemből fogják kifizetni a BKV-s pénzeket. Magyar demagógia bocs. a majmozásárt meg linkségért is bocs. Amúgy csipem a rendőröket 2 ismerösőm is az:) de van egy tah*ó réteg akit ha meglátok egyszerüem a zsigereimben érzem a provokálhatnékot.

2009. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát persze záróvonalat átlépni bárhol bármikor aztán tagadd le....És én csodálkozok hogy mi a fenéért van annyi baleset Magyarországon.Szégyentelen ember aki megteszi a rosszat aztán még csak el sem ismeri hogy hibázott.És még a rendőr a majom aki bármilyen hihetetlen a törvényt próbálja betartatni.
2009. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18.11-es!Lehet hogy te is rendőr vagy?Vagy te soha nem hibáztál még?Oké,legyenek kemények a rendőr urak,csak akkor a retek cigányokkal is keménykedjenek!Csak azoktól félnek mint a tűztől.Ja,és azok pénzelik őket.
2009. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!