Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek mennyire fog majd...

Szerintetek mennyire fog majd növekedni a bűnözési ráta a következő Miniszterelnök választásig?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 00:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
nem tudom.
2011. márc. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én sem tudom,de kíváncsi vagyok rá nagyon,hogy mennyire lesz veszélyes a jövő,és azért írtam ki a kérdést.:))
2011. márc. 10. 01:05
 3/15 anonim ***** válasza:

Igen, hááát gondoltam :)

......csak hogy sztem ezt így nagyon nehéz megítélni, eléggé elvont, nem igazán értem a közvetlen összefüggést a köv. miniszterelnök választás, és a bűnözési ráta növekedése között, VALAMINT ki mondta, h növekedni fog, lehet, h éppenséggel csökkenni fog.....na jó, ez valószínűtlen :D

2011. márc. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Jelentősen fog nőni,de el fogják titkolni a bűnesetek egy részét,hogy jobban nézzen ki a statisztika.
2011. márc. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha a tankötelezettséget leviszik ténylegesen 15 évre, akkor kevesebb tizenéves fog suliba járni, munkát nem igazán fognak kapni, és ez maga után vonhatja a bűnözési ráta emelkedését, persze ez nem törvény szerű. A reálbérek csökkenése is maga után vonhatja a bűnözési statisztikák növekedését. Meg próbálnak az emberek kiegészítő jövedelmeket szerezni, ami nem minden esetben történhet tisztességes úton, pl. fekete munka megnövekedése, adócsalási esetek növekedése. De ezeknél sokkal durvább módon is próbálnak majd az emberek plusz juttatásokhoz jutni.
2011. márc. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Igaza van az 5.58.-nak. Nőni fog az elkövetkező években.

Nem csak az iskolába nem járó 15 évesek miatt,akik majd bandákba tömörülnek unalmukban stb,hanem a közmunkaprogram miatt is.

A közmunkát 4 órában tervezik,erre csak 30-40.000.- Ft bér jár. Ebből legfeljebb a hideg vízre futja. Kénytelen lesz vagy éhen halni,vagy tisztességtelen úton jövedelemhez jutni.

A közmunka programban nem csak a cigányok érintettek,hanem nagyon sok magyar is.

2011. márc. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Miért nőne, nemsokára hemzsegni fog mindenhol a sok rendőr.
2011. márc. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha minden egyéb feltétel változatlan marad ( azaz, nem véletlen, hogy az egymillióból háromszázezer munkahely lett időközben, stb) akkor szerintem a létminimum alá szorult emberek többet, és agresszívabban fognak bűnözni.
2011. márc. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csökkenni fog, de most komolyan, ez így sokáig ne mehet.
2011. márc. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Attól,hogy hemzsegni fognak a rendőrök,még fog csökkenni a bűnözés,vagyis nem állítja meg a bűnözés növekedését a sok rendőr,hisz ismerjük milyenek a Magyar rendőrök.Sőt,talán köztük is több lesz az aki korrupcióra kényszerül.
2011. márc. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!