Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy azok a rendőrök, akik megbírságolták az árokba fordult furgon sofőrjét, de egyáltalán nem segítettek nekik, nem követhették-e el a segítségnyújtás elmulasztását?

Figyelt kérdés

Az esetről készült videó linkje a következő:

[link]


És miként vélekedtek arról, hogy a rendőrség az esetet a hivatalos honlapján nem a valóságnak megfelelően magyarázta?



2013. márc. 20. 07:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
sni 09:55! Velem is esett meg olyan dolog hogy elkövettem egy szabálysértést a rendőr szerint, és a rendőr helyszíni bírságot szabott ki rám, én ezt a szabálysértést vitattam, erre a rendőr azt mondta hogy ő a szabályoknak megfelelően jár el és ad egy jótanácsot ismerjem el hogy szabálysértést követtem el mert így megúszom 10 000 Forintal, ha nemismerem el akkor feljelent és akkor 30 000 Forintomba fog kerülni. gondolhatod hogy melyik megoldást választottam.
2013. márc. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A videon egyértelműen Látszik hogy tombol a hóvihar, és a baleset pillanata is tisztán látszik.
2013. márc. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 tetro ***** válasza:
tényleg, nem láttam az előbb :D ha ezt a furgont bírságolták meg, akkor viszont érthetetlen miért írta alá a papírt.
2013. márc. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 sni ***** válasza:
Persze, de azért mondta neked a rendőr, mert a helyszíni bírsággal kevesebb a munka, mint egy feljelentést megírni, 10-ből 8 ember el is fogadja! Ha valaki nem érzi jogosnak, nem kell aláírni! engem is akartak már ködlámpa miatt bírságolni, a hatályos KRESZ szerint ez nem nagyon bizonyítható, megállapította, hogy nagyon okos vagyok, úgyhogy feljelent! azt elfogadtam, nem írtam alá semmit, azóta sem jött papír, valószínűleg nem akart gépelni, ennyi!
2013. márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
68%
TÖBB EZREN MARADTAK AZ UTAKON ÉS CSÚSZTAK ÁROKBA. MÉG SEM HALLANI, HOGY TÖBB EZER BÜNTETÉST SZABTAK VOLNA KI. AKI KAPOTT CSEKKET AZ BIZTOSAN VALAMIÉRT NAGYON KIÉRDEMELTE CSAK AZ NINCS LEÍRVA SEHOVA. TOMBOLÓ HÓVIHARBAN EL NE KÉPZELJÉTEK MÁR, HOGY VALAKINEK IS KEDVE VAN CSEKKET ÍRNI!
2013. márc. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
43%
Én nem kaptam büntetést. Biztos kiharcolta magának.
2013. márc. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!