Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha az utcán eldobnék egy...

Ha az utcán eldobnék egy kisebb csokipapírt vagy túrórudispapirt, és, ha egy rendőrjárőr pont ott lenne, és meglátná szólna, hogy hé ne dobd el, vedd fel és kukába dobd?

Figyelt kérdés

Vagy végülis nem szólna,mert ugye nem az ő feladata takarítani az utcát,és neki mindegy lehet.


Nekem is mindegy,hy valaki eldob egy kis szemetet,én se szólnék,csak ne az én udvaromra dobja,meg ne a kerítésemhez közel.



2012. szept. 27. 16:45
1 2
 11/15 doboszoli ***** válasza:
100%

De miért dobnál el bármit is?

Nem fér el a zsebedben, kezedben a következő szemetesig?

Ne a rendőrtől való félelmedben ne dobd el, hanem a saját igényességed miatt.

Volt gyerekszobád?DD)

2012. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A kérdezőhöz hasonló embereket a helyszínen tárgyalás nélkül kellene kivégezni, hiszen ők mérgeztők és tették ihatatlanná a felszíni vizeket, élhetetlenné a városokat és lassacskán lakhatatlanná a Földet. Az ilyen cselekedetet sokkal szigorúbban kellene büntetni mint a népirtást, hiszen ők az emberek mellett az állat és növényvilágot is irtják, valamint a klímát is tönkreteszik.


Ezek biológiai sorozatgyilkosok!

2012. szept. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Komplikato ***** válasza:

"Nekem is mindegy,hy valaki eldob egy kis szemetet,..."


Ezzel nem dicsekednék. Kulturált országban, ahol nem csak szabály van szemetelésre, de be is tartatják, mondjuk alsó hangon 80 rongy az ilyesmi, teszem azt Prága belvárosában.

2012. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, rád szól, ha már magadtól nem szorult beléd annyi kulturáltság, hogy nem dobálod el a szemetet ott, ahol épp jól esik. Szerinted hogy nézne ki az utca, ha *mindenki* "csak egy kisebb csokipapírt" eldobna?
2012. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
kérdező, ne dob el, legyél picit igényes
2012. szept. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!