Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha az utcán eldobnék egy...

Ha az utcán eldobnék egy kisebb csokipapírt vagy túrórudispapirt, és, ha egy rendőrjárőr pont ott lenne, és meglátná szólna, hogy hé ne dobd el, vedd fel és kukába dobd?

Figyelt kérdés

Vagy végülis nem szólna,mert ugye nem az ő feladata takarítani az utcát,és neki mindegy lehet.


Nekem is mindegy,hy valaki eldob egy kis szemetet,én se szólnék,csak ne az én udvaromra dobja,meg ne a kerítésemhez közel.



2012. szept. 27. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szólna, de jogos is lenne. Én is szoktam szólni az ilyen szemetelőknek, pláne ha az én környezetemben(pl othonom közelében csinálják ezt.)
2012. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Előbb elkérné a személyi igazolványod, majd írna egy csekket ötven ezer forintról.
2012. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem is mindegy,hy valaki eldob egy kis szemetet,én se szólnék,csak ne az én udvaromra dobja,meg ne a kerítésemhez közel."


És közben nem értjük, mi a különbség, mi változik meg, mikor átérünk Ausztriába, vagy Németországba. :)

Hát ez.

2012. szept. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]



"Szigorúbban büntetné a kormány az illegális hulladéklerakást és a közterületen való szemetelést"


...


"A jelenlegi szabályozás szerint, aki közterületen szemetel, legfeljebb 50 ezer forintos pénzbírsággal sújtható."

2012. szept. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
17:01 Telitalálat, amit írtál!!!!!
2012. szept. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Remélem tényleg megszigorítják és jövőre már elzárással is büntethető lesz.
2012. szept. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Bármilyen fura, egy csomó öreg nő (finoman fogalmaztam) dobálja el a szemetét az utcán. Undorító amit művelnek, nem is leplezik, csak leejtik maguk mellé, ami nem kell nekik, mint az állatok. Tisztelet a kivételnek, de sok ilyen van, főleg 60-70 felett.
2012. szept. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Remélem tényleg megszigorítják és jövőre már elzárással is büntethető lesz."


Na ne röhögtess ,ezért elzárás mindjárt komolyan mondom innen a székről esek le röhögőrohamomba.:D

2012. szept. 27. 17:14
 9/15 A kérdező kommentje:

Na az első válaszoló trágár szavakkal is válaszolt.

Törölte a moderáció.

2012. szept. 27. 17:21
 10/15 anonim ***** válasza:
Majd a sitten nem röhögcsélsz gyerekem, mikor megtosszák a hátsód.
2012. szept. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!