Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit csinálhatok, megfenyegette...

Mit csinálhatok, megfenyegettek és állatkínzás is történt, a sünök szerintem semmit sem csinálnának. Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés

jöttem hazafelé és egy lakatlan területen cigány dinnyeárusok voltak a kutyájuk a semmi közepén a tűnőnapon van kikötve egy 4 méteres pórázra van kutya háza is de szerintem az nem segít...

odamentem szólni, hogy szerintem, ez már állatkínzásnak minősül, ( a kutya már évek óta ott van mindig láttam csak eddig kicsi voltam... nem mertem szólni)

erre elkezdett ordítozni, hogy mit csinálna a kutyával meg, hogy pont jó neki az a kis póráz a kutyaházzal, mondtam, hogy a rendőrök lehet kijönnek majd ellenőrizni, erre rámtámadtak, hogy majd ők hívják ki a rendőröket, mert zaklatom őket, és hogy "ilyen kis szaros mit képzel magáról majd jól kiszúrom a kerekeidet ha nem takarodsz innen"

szal így történt... rendőrtr alapból nem mertem hívni mert a végén még tényleg engem büntetnek meg... szóval mi a szabály? mit tehetek??? engem szidalmaztak és fenyegettek és sajnálom a kutyát is... van bármi lehetőségem?


2012. aug. 19. 16:42
1 2
 1/12 SzilKa ***** válasza:
keress fel egy állatvédő szervezetet, ők majd odamennek többen és elintézik.
2012. aug. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Minden mondat végére tegyél egy pontot. Az, hogy némelyik végére raksz rögtön 3-mat is, egyáltalán nem pótolja azokat, ahonnan lehagytad. Az új mondatokat pedig kezd mindig nagybetűvel!
2012. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

az első mondat végére tettem három pontot, onnantól egy szép nagy összetett mondat következik, majd a végén egy fél mondat ismét három ponttal a pontokat a további hosszú sztori elkerülése végett írtam, pl: "szóval így történt az egész napom képzelhetitek, hogy érzem magam."

"a végén még tényleg engem büntetnek meg a semmirekellő sündőrök"

szóval mi a szabály? ( kérdőjel van nem kell pont)

"mit tehetek?" (ez is egy mondat volt, kérdőmondat)

majd a végén még egy tripla pontos és végül egy utolsó kérdés, tehát sehol sem maradt ki a pontom nem értem mit tehetek.

a nyelvtan náciskodáshoz fel kéne tudni mérni a helyzetet...

2012. aug. 19. 17:34
 4/12 A kérdező kommentje:

egy újab sün aki nem jó semmire, de azért volt álma... nyelvtan tanár, de az se ment neki úgy tűnik.

na mindegy írtam egy pár állatvédőnek facebookon. majd ők kitalálják mi van

2012. aug. 19. 17:37
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

Ne legyen üldözési mániád, de ez így akkorsem egy szöveg, hanem egy óriási katyvasz. Durván 3-szor annyi idő elolvasni és értelmezni, hogy mit is akarsz. Ha igénytelen vagy, nem kell rögtön besértődni ha rád szólnak. De lásd kivel van dolgod, ha már állítod, hogy az pedig teljesen jó, ahogy te mindezt összedordtad, hát rendes leszek, átkonvertálom neked olvashatóra. A végén majd hasonlítsd össze az eredetivel.


"Mit csinálhatok? Megfenyegettek. Állatkínzás is történt, de szerintem a sünök semmit sem csinálnának. Mit tehetek ilyenkor?


Jöttem hazafelé, és egy lakatlan területen cigány dinnyeárusok voltak. A kutyájuk a semmi közepén a tűzőnapon *volt* kikötve egy 4 méteres pórázra. Volt kutyaház is, de szereintem az nem segít.

Odamentem szólni, hogy szerintem ez már állatkínzásnak minősül (a kutya már évek óta ott *volt*, *gyakran* láttam, csak *amíg még kicsi voltam nem mertem szólni), erre az *egyik* elkezdett ordítozni, hogy mit csinálna a kutyával, illetve, hogy pont jó neki az a kis póráz a kutyaházzal. Mondtam, hogy a rendőrök lehet, hogy kijönnek majd ellenőrizni, erre rámtámadtak, hogy majd ők hívják ki a rendőröket, mert zaklatom őket és "ilyen kis szaros mit képzel magáról majd jól kiszúrom a kerekeidet ha nem takarodsz innen" dumát *eresztettek meg*.

Szóval így történt. A rendőrt alapból nem mertem hívni, mert a végén még tényleg engem büntetnek meg. Szóval mi a szabály? Mit tehetek? Engem szidalmaztak és fenyegettek, de sajnálom a kutyát is. *Milyen lehetőségeim vannak*?


Megj: A *-os részeknél a csillag beszúrást ne magold be, azokat csak azért tettem, hogy jelezzem, ott némi átfogalmazást mertem elkövetni. Szívem szerint több helyen is átfogalmaztam volna, de próbáltam ezt a minimálisra csökkenteni, végülis ez a te fogalmazásod, de így már olvasható és könnyen értelmezhető. A ...-okról szokj le, inkább ne használd akkorse ha kellene, minthogy orrba-szájba ezt nyomod. A 2-3 mondatosnak szánt szösszeneted legalább 10 mondat valójában. A mondatokat mindig nagybetűvel kell kezdeni, a végén pedig elég egy mondatvége jellel befejezni, ami lehet pont, kérdőjel és felkiáltójel, illetve ha nyomatékosítani akarsz, akkor 1 kérdőjel után még egy felkiáltójel teljesen rendben van.


Vedd támadásnak, szidhatod az anyámat, részemről a szerencse, hogy segíthettem! ;)


Ha bármi más kérdésed van, szólj nyugodtan, most ráérek.

2012. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Cigányokkal meg soha ne kezdj! Ha összetűzésbe keveredsz velük és megkéselnek, kapnak 2 évet, aztán a börtönben kigyúrják magukat. Azt is csak akkor kell leülniük, ha belehalsz a sérülésekbe, ha túléled, akkor megússzák felfügesztettel.

Ugyanakkor ha orrbavágod, akkor te azt már rasszista indíttatással tetted, szóval téged majd szépen meghurcolnak, ha esetleg nem kerülne elő a többi és nem lincselnek meg helyben.

Nem kellett volna szólnod egy szót sem, csak szépen csendben rájuk hívni valami állatvédő szervet név nélkül. De mostmár azt se tedd, mert tudni fogják, hogy te voltál, és utána megkeresnek, ahol megint csak te járhatsz rosszul.

Amit tehetsz, az az, hogy bojkottálod a dinnyevásárlást náluk, azaz több dinnyét nem veszel tőlük, és a családodat, rokonaidat is lebeszéled róla, hogy ott vegyenek dinnyét.

2012. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21.00 *összehordtad
2012. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Itt még az embereknek sincs joguk nemhogy az állatoknak tehát legálisan nem tudsz ellenük semmit se tenni


Legfeljebb megkérhetsz pár bőrfejűt hogy akasszák fel őket


Rendőrökre meg aztán ne számíts mert ők kifejezetten védik a cigókat.Ha ránézel egy cigányra és ezért feljelent akkor kapsz 10 év börtönt

2012. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Majd ha fel tudsz rakni egy kérdést úgy, hogy nem a sün szó ragozása lesz a lényeg, akkor fogok segíteni, mint RENDŐR!

Addig vitatkozhatsz a 10 éves barátaiddal...

2012. aug. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nekem nyolc a sünök akkor is csak első számú sün közellenségek lesznek a világban :D és szerintem nem vagyok ezzel egyedül :(
2012. aug. 25. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!