Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az előbb akartak betörni...

Az előbb akartak betörni hozzánk. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

3 emeletes házban lakunk.Anyuék nem voltak itthon csak én.Felcsöngettek kaputelefonon hogy valami horvát áront keresnek.Mondtam hogy téves erre letettem.De ők felfeszítették a lenti kaput és feljöttek a harmadik emeletig ahol lakunk.Szerencsére a szomszédok észre vették,mert már nálunk is megkezdték a kilincset.Aztán elfutottak.Most mit lehet tenni.Feljelentést így még nem lehet nem?

17/L


2012. aug. 3. 14:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szereltessetek fel kamerát a lépcsőház bejáratába, és a közös képviselő legyen már képben, hogy mit kell ilyenkor csinálni. Neked sem itt kellene kérdezned, hanem azonnal szólni a szomszédoknak.

Nem kell kinyitni senkinek az ajtót, és mindig embereket gyűjts magad mellé, ha baj van.

Fontos, hogy legyen kamera, ami rögzíti, hogy ki megy be oda. Azon a kilincsen nem lett volna ujjlenyomat elárulom, vagy ha lenne értékelhető, akkor sem biztos, hogy volt már büntetve.

Ez nem egy sorozat, hanem a való világ. Ügyelni kell a biztonságra mindenkinek, és össze kell fogni az embereknek. Zárcsere után felesleges rendőrt hívni, mert nem tudnak nyomot rögzíteni. Takarítsd le a lakáshívó gombodat esetleg.

Egy rendőr.

2012. aug. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy puskát!
2013. okt. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!