Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az előbb akartak betörni...

Az előbb akartak betörni hozzánk. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

3 emeletes házban lakunk.Anyuék nem voltak itthon csak én.Felcsöngettek kaputelefonon hogy valami horvát áront keresnek.Mondtam hogy téves erre letettem.De ők felfeszítették a lenti kaput és feljöttek a harmadik emeletig ahol lakunk.Szerencsére a szomszédok észre vették,mert már nálunk is megkezdték a kilincset.Aztán elfutottak.Most mit lehet tenni.Feljelentést így még nem lehet nem?

17/L


2012. aug. 3. 14:06
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
a szomszédok szerint két magas erős férfi volt.
2012. aug. 3. 14:07
 2/22 anonim válasza:
100%
Szerintem hívd ki a rendőröket, ők megnézik a zárakat, és felveszik a jegyzőkönyvet és megmondják, hogy hogyan tovább.
2012. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Jóisten még élsz??? :/ Tanácskozzatok a szomszédokkal! Sztem menj át hozzájuk...
2012. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
Miért ne lehetne? Szemtanu van... Hívd a rendőrököket.
2012. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
az a röhely hogy a város legforgalmasabb helyén lakunk.Itt a spar,a tesco,erre mennek az autók...
2012. aug. 3. 14:09
 6/22 A kérdező kommentje:
de úgy is lehet hogy semmit nem vittek el? Csak a lenti kapu kilincset feszítették fel.
2012. aug. 3. 14:12
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
A telefonnal azt akarhatták megtudni hogy van-e otthon valaki? Na de ha beleszóltál akkor mért mentek fel...?
2012. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs.Gondolom mert nem férfi vagyok.Vagy nem tudom...
2012. aug. 3. 14:16
 9/22 anonim ***** válasza:
Igen, mert tőletek ugyan nem vittek el semmit, mert a szomszédok észrevették, de lehet, hogy máshol sikerrel jártak. Mivel a szomszédok tudnak személyleírást adni, talán a rendőröknek segíthettek vele. Biztonság szempontjából viszont semmit nem jelent, hogy forgalmas helyen laktok. Ahol sok ember jár, nem tűnik fel az idegen. Az autóval járók távolról sem jelentenek biztonságot, mert ők a forgalmat figyelik és nem azokat, akik a házakba bemennek. Senki sem írja ki a hátára, hogy ő most betörni megy, így az autós a gyalogossal csak akkor foglalkozik, ha az autója elé kerül.
2012. aug. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Hát én is erre gondoltam. :(
2012. aug. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!